www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Hozzászólás: Nem indul!!!

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Nem indul!!! Hozzászólás: Nem indul!!!

Robi
Felhasználó

Sziasztok! Nekem is ugyan az az elektronikai nyűgöm van mint az előttem leírtakban. Gyujtás ráadásánál izzítás jel nincs. 109- es relé, forrasztva, Ujra cserélve. Kattan szépen. Viszont nem állandóan rosz. Van hogy menet közben áll le és csinálja a nyűglődést, és van hogy leállítom mert meg állok, és mikor indulnék nem indul. Aztán bizonyos idő eltelte után( 4-5 óra, 3,4 nap) múlva Ujra próbálom és pöccre indul. Vezérlő egység és fő kábelcsati tisztításon túl vagyok. A vezérlőm chippelt, vagyis optimalizáltatott ugyan, de előtte gyári chipp volt benne,(tuti) és előtte is csinálta. A verda egy Seat cordoba1.9 tdi Afn motorkóddal, 1998-as évjárat. Ja és most próbáltam pár napja, az itt olvasottak alapján, a leállító szelepre, direkt áramot adni. Így be indult. Viszont érdekes, ha le vettem a szelepről a vezetéket, volt izzításjel, de nem indult nyilván. Bár lehet, hogy magát az izzítást jelezte, nem a hibát. Valakinek meg oldódott már a probléma? Mi volt a gond? Ha rá jövök posztolom.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close