www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Hozzászólás: Golf IV indítási probléma

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Golf IV indítási probléma Hozzászólás: Golf IV indítási probléma

Kollár Norbert
Felhasználó

Sziasztok nekem. Van egy Golf IV em 1.6 16v azd motorkodu és már teljesen tanácstalan lettem az autó egyáltalán nem. Indul be jelenleg az egész úgy indult hogy le állt menet közben az autó előtte kapott egy vezérlés cserét és utánna használtam pár nap múlva menet közben le állt és nem indult újra vissza jutottam a szerelőhoz aki mechanikai problémát nem talált így villamossági szerelőhoz került aki a vezérlő re rakott egy új szoftvert csinált egy Egr pucolast szög értékeket állította meg a Folytószelepen is pucolast és újra karibrálta meg egy obd csatlakozót is ki cserélt vissza kaptam az autót és kB 60 km után meg állt és azóta sem indult gépre rá tettem vcds, vag com de nincs hiba se a motor vezérlőben se máshol rá néztünk másik delphi programal az még nem. Találta a motor vezérlőt ezt vajon mitől csinálhat ja? 🙂

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close