www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Vá: Jetta gtx ’91 2.0 16v(9a,100kw) 4T váltót rá!?

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Jetta gtx ’91 2.0 16v(9a,100kw) 4T váltót rá!? Vá: Jetta gtx ’91 2.0 16v(9a,100kw) 4T váltót rá!?

admin
Adminisztrátor

Ez lett volna a következõ kérdésem h mi a helyzet akkor ha esetleg minimálisat ,de optimalizáltatnék a mocin,egy kat. nélküli komplett kipu rendszerrel+ egy kis elektronikai módosítással????Ugy kb 145-150 paci+ 200 NM körül lenne(Bár amennyi zsetont a szerelõnél fogok most hagyni,nem fog beleférni a·”költségvetésbe”…:(

Kicsit off,de hátha van ötletetek,

Jöttem haza szegedrõl,egy sorompónál lefulladt,újraindítottam és égtelenül el kezdett csattogni,viszont haza hozott pestre simán!Nem rángatott,Nem melegedett semmi csak az a csattogás….Kb120 km-t jöttem hazáig.Azt gondoltam beregadt egy hidrotõke.Elvittem szerelõhöz,Motoröblítõ bele-olaj leereszt-friss bele+hidro adalék hátha elhallgat,de nem,ráadásul 2000 fordulatnál a csattogásból már majdnem kopogás lesz,és nem csak fölülrõl “zenélt” az 1es hengernél,hanem lentrõl is…Egyenként lehúzkodtuk a gyertyapipákat,hátha hajtókar k.o.,de egyiknél sem hallgatott el.Amit nem értek h minden elõjel nélkül adta fel!Másfél hete vettem a jószágot,nagyon szép hangja is volt a motornak,és nagyon jól is ment,mindene mûködik,nem rohad,3.tulaj vagyok,és még k…jó áron is jutottam hozzá,erre nesze csitt-csatt

Ami gyanús kicsit h 2-3 ezer fordulat között volt némi vibráció,amit futómûnek tudtam be,de ha nem az volt akkor esélyes h a fõtengely környékén vminek annyi…felkészültem a legrosszabbakra,majd szombaton kiderül….:(

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close