1.6Tdi

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 22
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Van egy 1.6tdi golfom.Szeretném megtudni hogyan lehetne kicsit több lovat belevarázsolni komolyabb átalakítások nélkül!

admin
    Adminisztrátor

hy! hátt figyelj én küldökk neked egy darabb alkatrészt az adagolódba! ezt te is ki birod cserélni! és még annyi hogy a turbónyomásod fel kell emelni 1.1 barra! az alkatrés ára12e! kb +15-20 le! ha érdekel irj!

admin
    Adminisztrátor

Köszi,az infót.Ismerem ezt a cuccot az Ebay-rõl!A hengerfej kibírja ezt a megnövelt nyomást?

admin
    Adminisztrátor

persze hogy ki birja! van aki 1.5bar-al jár csak azt már nem nagyon birja a turbód! meg árt a motornak is! de az 1.1 azal kényelmesen megy!:)

admin
    Adminisztrátor

Köszi az infókat,amit a Jettás srácnak emailben küldtél,a tuningról,megosztanád velem is?

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Ha lehetne nekem is küldenétek egy kis tunung leírást az 1.6 td motorrol. Ugyanis most akarom felújitani a motorját és ha már belenyulok akkor lenne benne egy kis tuning is.

admin
    Adminisztrátor

Helló Baksa Dániel!
    Megtudnád mondani milyen Bosch számú Croma adagolót kell keresni,mert van belõle jópár fajta!Kívülrõl ugye nem tudni mekkora elem van benne!Honnan lehet ezt megtudni?

Módosította: karibihangulat, Idõpont: 2008.06.07 09:16

admin
    Adminisztrátor

helló! a 2.5td nem a tdi adagolót keresd! a bosch száma 0460404064 ijen számut keress abban 10-es elem van! de az a lényeg hogy a 0460404 stimmeljen!:)

admin
    Adminisztrátor

Üdv Dániel!
    Köszönöm szépen az infót,nagyon sokat segítettél!B)

admin
    Adminisztrátor

HELLÓ ENGEM IS ÉRDEKEL AZ A DOLOG KIVÁNCVSI VAGYOK HOGY MI AZ HOGY ANNYIRA MEGNÖVELI A LOVAKAT ÉS CSAK 12 EZER AZ EMAIL CIMEM patentka@freemail.hu KÜLDJ MÁR RÓLA KÉPET LÉTSZI KÖSZI

admin
    Adminisztrátor

sziasztok!!kérdés!ha 1.6 gtdébe a turbot lecserélném 1.9 es turbora akkor mire kell ügyelni?vagy hengerfejes lesz hamar?mekkora annak a nyomása(gyári érték)köszi a segitséget!!

admin
    Adminisztrátor

szia baksa dániel negem érdekelne ez a cucc hogy mi az adagolóba az a dolog amit bárki betud szerelékelni:D:D:köszii!:D

admin
    Adminisztrátor

Dániel!

Kezd a dolog elmenni ‘bizniszbe’! Jó lenne valami tenni az ügy érdekében!:angry:

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!engem is érdekelne a diesel tunung!Ennyi pénzt megér!
    Nekem egy JR- es kódu 1.6 td golfom van!kaphatnék infót!
    köszönöm!!!!

admin
    Adminisztrátor

Üdv Zoltán!

Annyit szeretnék hozzászolni ehez a 12eft-os alkatrészhez(az LDA tüskére gondolnak sztem),hogy sztem ez így leírva nem elég +20le teljesítményhez! Bár én nem vagyok egy nagy tuningmester de már egy ideje én is piszkálgatom az 1.6 td jetta 2-met! Tanultam egy két okosságot én is! Ha valakinek kell egy kis segítség tölem az nyugodtan kérdezzen!

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 22
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close