www.kedvezmenyesbiztositas.hu

16 sr olajfogyasztás

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor 16 sr olajfogyasztás

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ÜDWWW!!! Nemrég vettem 1 borát 16 sr, akl motorkodu 1999 -es évjáratu és az kérdésem lenne hogy ez menyi olajt fogyaszthat??? Mert amikor az olajcserét csináltam , majdnem maximumig töltötem fel,, és mentem vele azota 2200 km és most a maximum és a minimum közepénél van.. ez igy szerintem sok , vagy nem? Nem füstöl és nem folyik sehol az olaj a motor szép tiszta!!!!!!!!!!!!

admin
    Adminisztrátor

Az olajszûrõt feltöltötted cserekor?

admin
    Adminisztrátor

Szia, ahogy a kolléga írta,az olajszûrõt feltöltötted a cserekor?
    Mert ha csak feltöltötted max-ig az indítás elött akkor az olajszûrõben nem volt semmi olaj,és most azért hiányzik neked mert ahogy megindult az olajkeringés megtelítõdött a szûrõ is.(ez kb 3 deci olaj,autója válogatja.)
    Azt szokták csinálni,hogy feltöltik max-ig,beindítják az autót, járni hadják 1-2 percig aztán megint feltöltik a jelzésig.

Ha esetleg tudod már ezeket és csak fölöslegesen írtam le ide most,akkor bocsi.:cheer:

admin
    Adminisztrátor

Ja és hagyják, nem pedig hadják,néha nemtok írni…:cheer: :cheer:

admin
    Adminisztrátor

ÜDWW!! Hát persze ,a szüröt feltöltötem, utána még 1 hét után utána néztem és akkor is jo volt .. csakhogy most a hétvégén voltam Olaszországba, és ma néztem utána és akkor láttam meg hogy hiányzik!!! A pályán max 150 volt a sebeség és azis csak pilanatnyilag, amugy 120 és 130 átlagal mentem.. én azt nemtudom hogy hol van a hiányzo olaj??

admin
    Adminisztrátor

ÜDWW!! Ugylátom hogy roszat kérdeztem fogy senki nem válaszol,,még azt szeretném megkérdezni hogy ezzek a motorok megbizhatoak amugy?

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close