www.kedvezmenyesbiztositas.hu

1996 GOLF 1.9 GL TDI

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor 1996 GOLF 1.9 GL TDI

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Nem reg vettem ezt az autot nagyon szepen jar a motorja csak nyugtalanit hogy nem meleszik fel rendesen 90 fokra. Ha nagy nehezen dugoban eleri a 90et ugy huz mint az allat. Aztan ha elkezdek megint folyamatosan haladni megint visszahul 70re. Ha sztradan hasitok 100kmt akkor is max 70 fokot mer a mutato. A hideg levego visszahuti. A termosztattal valoszinu hogy nincs baj. A masik aggaszto dolog hogy ha huzamosabb ideig tolom palyan akkor kikapcsol a turboja es csak akkor jon ujra ha leallitom es ujra beinditom.

Nem tesz neki rosszart ha 70 fokos motorral elmegyek egy 500 kilometert videkre meg vissza??
    A turbo is aggaszto hogy kikapcsol 🙁

Kerlek titeket irjatok par otletet ezekkel kapcsolatba.

Elore is koszi mindenkinek!

Adam

admin
    Adminisztrátor

najó hát az a termosztát biztos nem jó.
    nem létezhet, hogy jó termosztáttal kihüljön a motor.
    én kb fél évet jártam így. elõzõ tulaj meg már kitudja mióta… õt nem zavarta.
    cserélj termoszt. ócsó pénz. wahler márka kifejezetten jó árban van. nincs 3000 forint se.
    jó lesz az utána.
    turbóra majd mások, de nem túl jó dolog.
    valahol a vezérlõje vacakol…
    a nyomászabályzás lesz gond.
    ha csak nagy terhelésre tszi, akkor valószínû mikor már kezdene túl sokat tölteni, nem tudja szabályozni a rendszer, ezért letiltja.
    talán.
    de majd nagyok megmondják.

admin
    Adminisztrátor

Honnan kene huznia a turbonak? Ez 1,5nel mar nyomjatja a turbot. A srac akitol vettem azt mondta meg amikor az ove volt rendelt valami hackelt koteget az ebayrol

admin
    Adminisztrátor

Kozben keresgeltem es talaltam egy topicot az elektronikai resznel “Turbó hiba” cim alatt. Az enyem is ugyanigy viselkedik. A turbo varsoban soha nem kapcsol ki, ha szetkuldom neki akkor sem. Plusz nem melegszik be… 5.ben a sztradan felgyorsitok es atvaltozik szivoba.

admin
    Adminisztrátor

Hali!
    A nem melegedés tipikus termosztáthiba. Az enyém is így viselkedett – cseréltem termosztátot és pont 90 c az üzemi hõfok.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close