1,9TDI Passat B5 AIRBAG es central hiba

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! 1,9TDI Passat B5 AIRBAG es central hiba

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

UDV VW DOKI

Köszi a multkori segitseget igazad volt, az adagolom kezd tropara menni azert ingadozik a forulatszám a motorba,most mehetek keresni valami jo szerviszt ahol ijeneket javitanak ,vagy venni vakami használtat.

volna meg egy problemam.nekem egy fel éve beazott a kocsim es 3 liter vizet szivatyuztak ki az autombol a söför oldalan,es nekem pont ott van a szönyeg alat egy fekete doboz valami iranyitorendszer lehet,es nemtudom hogy atto vagy valami mastol de kigyullat az AERBAG kijelzö a müszerfalon,es a szamitogep is azt irta ki hogy a soför ülesbe van valami baki.ja es meg egy gondocska,hogy a hatso ajtom a soför oldalan nemzar a cenral,ha beszeretnem zarni kulcsal akkor csak a tobbi harom csuk,de ha gyorsan kinyitom es azonnal becsukom a kulcsal akkor pedig szepen becsuk mind a negy ajto,az autodiagnostikan is ki irta hogy problema van a hatso ajtoval,

tudnal nekem par hasznos tippet,tanacsot adni a hibak eltavolitasara.
    koszi szepen a turelmedet.

az autom : 1,9TDI PASSAT B5 1997 evjarat
    81 kw
    110 ps

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Kamil!

Az adagolód gondján tudok segíteni.
    A légzsákot és a centrálzárat gyári géppel kellene kiolvasni és pontosan behatárolni a hibát! A vezetõülésben nincs foglaltság jelzõ, tehát ott csak az oldallégzsákkal, vagy a vezetékeivel(csatlakozóival) lehet gond.
    A zárat hibakód kiolvasás után lehet megnézni,de lehet,hogy ott is az ajtóoszlopon lévõ csatlakozó hibás…

admin
    Adminisztrátor

HELLO DOKI

Köszi a tippet.neztem a csatlakozot az ajtom ban de nem vettem rajta eszre semmi hibat kitisztitottam direkt ojan szprejel ami direkt ijen elektronikai cucokra van.de nem nagyon segitett,azt szeretnem kerdezni hogy van nekem valami fekete doboz a sofor oldalán a szonyeg alatt,az mire szolgál?mert szet szettem es volt benne ket cstlakozo a dobozra,ki vettem es azt is megtisztitottam mert par Pin a csatlakozoba bevolt oxidalodva,csak nemudom hogy mire szolgál az. :blink:
    jaj es meg az hogy ha esetleg a kabelozast kicserelnem az Airbagre,de csak direkt azt a reszt ami a soforuleshez megyen,mert azt irta ki a program hogy ott valami hiba van,akkor utána magatol Resettelodik az iranyito egyseg vagy meg azt rakel kotni a PC-re,és ugy Resettelni??

koszi elore is

Módosította: Kamil, Idõpont: 2008.09.11 07:58

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Kamil!

A légzsák hibáit csak géppel lehet kitörölni.A kábelköteget csak áramtalanított autón szabad cserélni.
    A fekete dobozka csatlakozásaiból,vagy a vezetékkötegek irányából nem derül ki, hogy mire is szolgál?

admin
    Adminisztrátor

Udv DOKI

Koszi a segitseget,majd megnezem.

gyenis sándor
    Felhasználó

Üdv doki

Az lenne a kérdésem légzsák hibát ir ki a vezetö oldalon de már kitöröltük de 1 kis idö uttán ismét elöjön a hiba az ülés alatt megmozgattu és megfujtuk a csatit és mikor kitöröltük atmozgattuk a vezetékeket is akkor nem jött elö csak uttánna mikor megtettünk 1 pár kilométrt. Válaszát elöre is köszönöm!

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close