4S váltó

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor 4S váltó

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy a 4S váltó milyen motorhoz való és rövid vagy hosszú?
    Köszi

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Tamás!

A 4S váltó az 1,6-os dízelmotoros Golf/Jetta II-esek váltója volt. Van attól hosszabb és rövidebb is.

További infó a gyári katalógusokban(ETKA, ETOS). Vagy itt:
    http://www.4crawler.com/Diesel/VW_020_transmission.shtml
    http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Information_128_VW-Golf-Getriebe.html

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.09.29 10:08

admin
    Adminisztrátor

Köszi szépen.
    És Te melyiket javasolod egy 1.8as GTI motorhoz, ami Ies Golfban van, de szerintem IIbõl van a motor(nem tudom a motorkódot, mert AFs).

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Tamás!

A váltó megválasztásnál a fõ szempont az, hogy mire akarod használni? Ha gyorsulásra, akkor a régi Golf I GTI váltja(FM kód) lenne jó, de azt nem lehet befogatni a G II-esbe. Ha ‘haladni’ ararsz vele, akkor megfelelõ a 4S váltó de a 4T még hosszabb! Légy szíves átböngészni a táblázatokat! Csak a ‘83.08 után gyártott Golf II-es váltókat nézd!:angry:

admin
    Adminisztrátor

Az a fõ bajom, hogy cseréltünk benne kuplungot és az Golf Ibe való és a 4S váltóban eléggé furcsa, pl. csak egy ponton fog és nem lehet rendesen beállítani.
    Nincsen arra valamilyen tipped, hogy honnan tudhatnám meg a motorkódot, mert most cseréltünk vezérmûszettet és azt JJ motorkód alapján vettem és az passzolt bele, de az injektor szelepek cikkszáma alapján pedig Golf IIbe valóak.:(

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Tamás!

Próbáld meg valahogyan kideríteni a gyártási évet! Az is érdekelne,hogy milyen injektor van tajta! Akkor talán..

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close