4×100 ból 5×100

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala 4×100 ból 5×100

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Hello!
    Az lenne a kérdésem, h pontosan mit kellene kicserélnem, hogy I-es Jettára 5×100-as felnit tudjak felrakni, és nem ösztõkörmódosítóval, mert ígyis szélesíteni kellett a kerékjáratokat, azzal meg ugye mégjobban kintlennének a felnik.
    Olvastam egykét helyen, hogy III-as Golf kerékagyat használnak, de azis 4×100-as tudtommal, nem?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Miklós!

Nem tudod így megoldani elõl, mert a Golf I elsõ kerékagya nem egyezik a késõbbi szériával. Más a kerékcsapágy belsõ átmérõje és a komplett kerékagy sem egyezik!

admin
    Adminisztrátor

aham, köszi, hátakkor marad az osztókör módosító? Mondjuk egy más ET-számú felnivel…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Miklós!

Sajnos csak ez a lehetõség van számodra! Még a kerékagyat+ féktárcsát és a fékdobot sem szabad átfúrni 5 csavarosra,mert igen elgyengítheted az anyagot!

admin
    Adminisztrátor

Ok, hát rendben, mert a lényeg az lenne, hogy TT felniket szeretnénk felrakni, és még replica-ban nem találtam 4×100 as osztásút, csak azért gondoltam rá, mivel a jelenlegi Depo-ban lévõ 1-es Golf-on is 5×100-as agy van, és képeken láttam már párat ugyanígy, de gondolom az akkor egy nagyobb átalakítást kíván…
    Mindenesetre kösz a segítséget…

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close