www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Ablaktörlö szétszedése

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Ablaktörlö szétszedése

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!Szeretném a segitségeteket kérni!Volt egy korábbi hozzászólásban,hogy ha szorul az ablaktörlö,beázott szét kell szedni.Én odáig el jutottam ,hogy levettem a karokat,de a fölötte lévö müanyagot ami illeszkedik a szélvédöhöz az nem akar jönni.Nem merem feszegetni vagy oda van ragasztva?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Pocihontas!

Jó lenne tudni, hogy milyen típusú autóról szeretnéd és melyik(elsõ v. hátsó) ablaktörlõt kiszerelni?

admin
    Adminisztrátor

BOCSÁNAT!GOLF IV és elsö lapátoknál.

admin
    Adminisztrátor

Hát nem merem leszedni,mintha oda lenne ragasztva vkinek ötlet?

admin
    Adminisztrátor

Szia. A szélvédõ alatt van egy nút abba van belepattintva a mûanyag. Alá kell nyúlni a szélvédõ felõl és óvatossan felkell emelni.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW POCIHONTAS!
    Egy elég ótvar megoldás. Próbálj kiscsavarhúzóval óvatosan rásegíteni. Még úgy sem egyszerû. Visszafelé meg megint érdekes lesz bepattintani. Én legutóbb valamivel megápoltam. Jó szilikon,de akár még víz,ill. szappanos víz is a visszapattintáshoz.

Sok sikert a kínlódáshoz! :ohmy:

Peter

admin
    Adminisztrátor

Közsönöm az ötleteket!Hát megszivtam fölhivtam a z elözö tulajt és mondta hogy még vissza is ragasztották.Kimütöttem alóla meg is csináltam az egyik be volt gyógyulva.Raknám vissza nem eltörtem,rendesen elcsesztem a dolgot.Adjatok tanácsot,összegányoljam vagy vegyek másikat?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Rád van bízva a dolog. Ebben nem dönthetek. Én utánajárnék bontó(k)ban,mibe fáj. Ha húzós,ápolnék rajta és sz@rnám le. :ohmy: Persze ha nem túl feltûnõ.

Peter

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Péter!Köszi az ötleteket!Nem veszélyes nem nagyon látszik, visszagányoltam szilóvalAhogy mondod ha nem lesz drága csak akkor veszek.

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close