adagoló

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Hello!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a kamrás Td adagolo miben tér el a TDI adagolotol (mind2 krézi által készitett), fontos lenne egy szakértöi vélemény számomra mert most vagyok adagolo vásárlás elött és nekem TDI motorom van de lenne egy krézi Td adagolo olcson 10es elemekkel.

elöre is köszi a segitséget üdv

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW József!

A TD gyári adagolójában 8-as elem dolgozik.
    A TDI elektronikus(EDC) adagolójában 10-es elem van. Azt mindenképpen cserélned, kell mert mechanikusra alakítva nagyon gyenge lesz tõle a TDI moci. Tudomásom szerint Krézi a TDI adagolóiba minimum 12-es elemet tesz és még a hullámtárcsával is variál. Ezekhez viszont nem szabad a széria porlasztócsúcsot(357) benne hagyni mert rövid idõ alatt eltöri az adagolóelemet!

admin
    Adminisztrátor

Hello!

ok, ezt értem de az volt a lényeg az érdekelt hogy, ez egy Krézi TD elökamrás adagolórol van szó amiben 10es elemek vannak és az lenne nekem a kérdésem hogy ez jo TDI motorra vagy sem?
    a másik amit irtál hogy nagyon gyenge lesz a motor töle azaz akkor a mechanikus adagoloba nagyobb elem kell mint ami az elektronikusban van?

elöre is kösz üdvw

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW József!

Lefordítom:
    A 10-es elemes TD motorhoz készített adagoló nem lesz jó a TDI motorhoz! Beindul vele de kb 110 lesz a végsebessége és 3000-res fordulat felett meghal!
    További infóért keresd meg Krézit! krezidiesel.hu

admin
    Adminisztrátor

Hello!

Ok, köszönöm a segitségedet!

üdvw

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close