Állitható futómõ beszerelése utáni futómû be állit

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Állitható futómõ beszerelése utáni futómû be állit

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok. Kérdeésem a kövi. golf 3 gépem van 1. 6 97 év. AFT mot kod. És állitható futómüvett raktam be. A köv a kérdés. Milyen értékekre kell a futómövett be állitani? Gyári adatokhoz képest? -40 , – 40 az ültetés. Kerékdölés és összetartás , stb ? Ja és 15" felni van rajta.Vállaszt elöre is köszi

admin
    Adminisztrátor

Hali. Vidd el olyan helyre ahol csinálnak futómûbeállítást és ott megcsinálják neked jól.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Az állítható futómûvet minden magasság állításkor be kellene állítani.Ennek ez a hátrány.

admin
    Adminisztrátor

Ha állítasz a magasságon akkor miért kéne a kerékdõlés, összetartást ujra ellenõrizni?? Nem értem…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW !

Egyszerû ok miatt kell állítani a dõlést a futómû minden magasságállításakor! Ugyanis az alsó lengõkar egy körcikk mentén mozdul el, emiatt állandóan változik a kerékdõlés értéke. Ezért kell a ‘bázis értéket’ mindig beállítani…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Kösz doki a segíséget,hátha neked hisznek.Én multkor a lengõkarban cseréltem ki az alsó kitámasztó gönbfejet és ezután is be lett állítatva a ftómû.Igaz,ha összejelöltem volna akkor nem kellet volna.Amúgy féltengely csukló csere volt és egyúttal megnéztem ezt is.:blink:

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close