Állitható futómû Golf 3 ba

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Állitható futómû Golf 3 ba

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szia Dóki. Kérdésem a kövi. Be lett szerelve a futómû a GOlf 3 ba. Be állitottam a magaságot amin szeretném használni.De menet közben olyan hangokat hallok a rugok környékéröl hogy csak na. Pedig a beállitásnál minden gátlonál a rögitö , fixáló anyát jól rá szoritottam hogy ne lazuljon le. A magaság meg van még mindig De a hang az meg van. Ha egyeletlenségre megyek rá vagy bukanó akkor jön a torony környékéröl.Lehet hogy Torony csapágy Csere? És most megy majd a kocsi futómû be állitásra.Remélem utána okosabb leszek. Teszerinted mi lehet a gond. Ja a magaság utcai magaság. kb – 40 , – 40.Vállaszod köszi

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gábor!

Meg kell keresni a hiba okát! A futómû elemeinek rögzítettségét ellenõrizd! Talpasok, szilentek, gömbfejek, stabilizátor,stb. A toronycsapágy nem tud kopogni, mert azon állandó terhelés van. Próbából rúgj bele az elsõ kerékbe! Nem vicc! Ha ekkor is hallod a csörgõ hangot, akkor a fékbetéteid mozognak a helyükön. Ez általában csak a VW II fékrendszernél fordul elõ, amikor elgyengülnek, vagy hiányoznak a tartórugók.

admin
    Adminisztrátor

Szisztok. Miután nekem is be lett rakva a gewinde én is hallok fura hangokat, de csak akkor ha nagyon rossz az út!! Állítólag ez azért van, mert olcsó gagyit vettünk. Hát ez van…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW !

A Gewindében a lengéscsillapító keménysége nem állítható? Mert ha tényleg nem lehet szabályozni, akkor lehet, hogy a rugómenetek ‘összecsattanását’ halljátok…
    Van még valami! Az új lengéscsillapítókat beszerelés elõtt a ‘majd mûködõ helyzetben’ dolgoztatni kell, hogy a munkatér teljesen kitöltõdjön olajjal, mert a levegõ (vagy a gáz) viszont összenyomható…

admin
    Adminisztrátor

Az enyémben csak a magasság állítható

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Akkor sajnálatos dolog, de így jártatok.. Ennyit errõl a futómûrõl…Persze Németországban mások az útviszonyok, nem ‘tankcsapdákra’ méretezték…:blink:
    Akkor már biztos,hogy maradok a racsnis Koni-nál….

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close