Alufelni 17"

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok hogy befér-e 10×17" ET20 -as felni hátsó kerékjáratba kombi malac Passatnál???

Elõre is köszönöm xatis Fegyvernek

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

Az egy kicsit sok! 🙁 10 coll=254 milliméter! Az ET szám azt jelenti, hogy a felni középvonalától 20 mm-re van a felfogatási sík! vágj le egy 10 collos fadarabot amit derékszögben szögelj rá egy 17 collosra,de úgy hogy a közepétõl mérjél le még 20 mmillimétert és oda. Ezt illeszd rá a fékdobra és told el felfelé! Ahol megakad,ott a felni is meg fog…:unsure: Jobb 5letem nincs…:huh:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Kedves Doki!Elég lett volna annyit irnod hogy:NEM!!!

Köszönöm a szives felvilágosítást!

Xatis Fegyvernek

admin
    Adminisztrátor

Gondoltam megmutatom:)! [img size=496]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/shawn10.jpg[/img]

Módosította: xatis, Idõpont: 2008.03.01 08:03

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

Ne haragudj, de csak egy ötletet adtam, hogy megmérd, mert nem vagyok biztos benne, hogy elfér! Ha véletlenül elférne és én mást írtam, akkor mayd engem szidsz?!:angry:

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!

A számra nem venném a neved ha szidásra kerülne a sor hiszen anyian kaptunk értékes információt,segítséget tõled!
    Remélem rövidesen is tudunk találkozni valamalyik találkozón….vagy kitudja!!

ÜdVW xatis Fegyvernek

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

Igyekszek legjobb tudásom szerint segíteni, de mindent még én sem tudhatok…:blush:
    Amíg a talik ideje el nem jön addig is itt találkozunk…B)

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close