Átalakítás!

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 18
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Ahoj!

Tud nekem vki abban segíteni, h golf II 18gt syncro -hoz a váltó áttételeket honnan lehetne megszerezni, és agolf III 1.9 tdi váltókódokhoz tartozó áttételek is érdekelnének. Elõre is Köszi!

Módosította: balugolf, Idõpont: 2008.09.13 14:25

admin
    Adminisztrátor
    admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Nekem csak ez van: [file name=valto.zip size=41032]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/files/valto.zip[/file]

Használjátok egészséggel!

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.09.14 15:11

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

Ahoj!

A g2 1.8 gt syncro váltója 4z kodú,( ha jól sikerült beazonosítanom) ennek a végkihajtás része kicserélhetõ a g3 1.9 tdi asd-s kodú váltû végkihajtására, fogaskerekeire? Van egy g2 1.8 gt syncro-m, és van egy 1.9 tdi mocim asd váltóval, ezt a mocit szeretném beletenni a syncroba, de ahogy nézegettem az asd-s váltót nehezebb lenne átalakítani 4*4 re, mint a 4z-s vég áttételét módosítani, mert ha nem változtatnék rajta, akkor rövid lenne a tdi mocihoz.Még nincs szétbontva semmi, de ahogy nézegettem a váltûharang, és a motor összeillik .Vélemény? Segitség kellene, mi tévõ legyek.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Minden marad a régi! 🙁 Ugyanis a Syncro váltója alapból a 020 típusból(fordított kuplungos) lett kialakítva. Az ASD kódú váltó típusa pedig 02A. A difi bele se fér a 020-as váltó házába…Plusz a többi méretkülönbség…
    Inkább próbálj egy B4(mosolygós,vagy rácsos) Passat TDI Syncro váltót szerezni kiindulásnak.

admin
    Adminisztrátor

Ahoj!

Az járható út, h ha a tdi váltóhoz hozzá faragom a syncro elsõ kihajtást ?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Ahogy már leírtam: TDI syncro váltóhoz alakítod a többit…

admin
    Adminisztrátor

Ahoj!

Nincs ilyenned véletlenül elfekvõben? 🙂

Adnék egy DQY-s váltókodú 1.9 tdi keresztmotoros váltót, és tolnék hozzá , egy kis aprót! 🙂
    Köszi a segítséget, megpróbálok keríteni egyet.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Szétnézek,hátha valamelyik ismerõsömnél akad….:)

admin
    Adminisztrátor

üdvw vw testvérek!Ventom oracsoportját akarom kicserélni.Golf4-ét akarom beoperálni.
    Tudna v.ki segíteni,hogy nagyobb rombolás nélkül össze jön e???

admin
    Adminisztrátor

Zsolt! Szerintem ez a téma nem ide vonatkozik… de max az Én hozzászólásommal együt teszik máshova a moderátorok;) Nézd meg ezt a linket http://vw-tuning.hu/plug/sgallery/gallery.php?view.18.1

admin
    Adminisztrátor

Aham… lehet kicsit eltévedtem… na mind1:D

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Tudomásom szerint nem fog mûködni! Hacsak nem lesz a teljes kábelköteg átoperálva…A Golf IV teljes elektronikai rendszere CAN-BUS elven mûködik,ami nem kommunikál a Golf III rendszerével…

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.09.24 18:29

admin
    Adminisztrátor

Ahoj doki!

Már álmomból is a syncroval ébredek.
    A hátsó difizár hogy müködik?
    Mikor kapcsol, v egyáltalán az a dolog ami van a hátsó difin az a vákuum kapcsolású elektromosan vezérelt vmi az mi?
    Mert ha motor fordszámot néz, és a abs által leadott jel alapján kapcsool. akkor h mi lessz ha mechanikus dízellé alakítom, akkor azon mit kell átalakítani, h kapcsoljon ?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW !

Sikerült passat tdi syncro váltót találnom, 2 AME 16051 váltószámmal. Az lenne a kérdésem, h tudnál erre is adni nekem váltó áttétteleket? A másik kérdésem pedig az, h tudsz e itt vkit aki csinált már ilyen benzines syncro dízellé alakítást, szivesen elcsevegnék vele, h õ h oldotta meg.
    Elõre is köszönöm.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 18
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close