www.kedvezmenyesbiztositas.hu

AUDI 1.6 FSI (2005) Alacsony Alapjárat

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor AUDI 1.6 FSI (2005) Alacsony Alapjárat

Ennek a témakörnek tartalma 1 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  T. Sz. 1 hónap telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés

T. Sz.
    Felhasználó

Sziasztok. Mint a cimben is irtam, egy 1.6 fsirol lenne szo. A motor 2019.09ben kapott egy teljes motorgeneralt, ugygondolom igy nagyot szukultek a lehetseges hibak. A problema megis a kovetkezo. Inditaskor a fordulatszam 1000-1100, nem kell tartani, nem porog tul, de rovid ido utan, neha szinte azonnal, neha par perc elteltevel ereszkedik egeszen 650-680ra… Megall majd jelez a sargan villigo motorlampa, aminek a kovetkezte egy fejetvakaro fuggetlen szervizes. Hibakod olvaso nem ir ki problemat, de a muszerek megis mutatjak a fordulatszam ingadozast. Segitseget kerek, mi tortenhetett? Olvastam, hallottam kategora, de esetleg trafo, biztositek vagy egy levego szenzor? Elore is koszonom 🙂

T. Sz.
    Felhasználó

Jaj a legfontosabbat felejtettem el csak, a jelenseg melle meg tarsul egyfajta razkodasa az egesz autonak, a legjobban ugytudnam megfogalmazni, minta logdosnek az autot. :/

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close