“B” tipusú rendszám

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! “B” tipusú rendszám

• This topic is empty.
8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szia Doki! Érdeklödöm hogy most hogy lehet "B" tipusú rendszámot megszerezni föleg hátra kellene!
    Minden megoldás érdekel!!!
    Segitségedet elöre is köszönöm!
    Üdv:Szilárd.

Módosította: szoszko, Idõpont: 2008.02.16 06:23

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Szilárd!

A B típusú rendszámhoz meg kell indokolni,hogy miért kéred, a területileg illetékes Közlekedési Felügyeleten(ma Nemzeti Közlekedési Hatóság). Sajnos ez is pofára megy, vagyis ha nincs ismerõs, akkor lehet, hogy meg sem kapod.
    Ha megadják, akkor kapsz egy adatlapot(kb.1200 HUF), amivel beballagsz az ok(ád)mányirodára, ahol 9800HUF+vizsgamatrica (475HUF) pénzért majd 6-9 hét múlva ‘megjön a rendszámod…Addig viszont minden rendõr arra lesz kíváncsi, hogy miért nincs!:S

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.02.17 09:24

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok! Ilyen rendszám engem is nagyon érdekelne! Mi legyen a kifogás:D? Mi az amivel talán lehet rájuk hatni? Elõre is köszi!

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok! Ilyen rendszám engem is nagyon érdekelne! Mi legyen a kifogás:D? Mi az amivel talán lehet rájuk hatni? Elõre is köszi!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Mint írtam, ismerõs nélkül meg se próbáld! Ha van ismerõs, akkor meg kell mondani, hogy tuning lökhárítót raksz a vasadra és nagyon elfogná a levegõt…Vagy ‘megeszik’, vagy nem…:blink:

admin
    Adminisztrátor

Vagy az még meg lehet prbálni ha G2 -ed van hogy össze tört a hátulja és csak amerikai hátsó ajtót tudtál szerezni!!!
    Próba cseresznye!
    :laugh: Üdv Szilárd.

admin
    Adminisztrátor

Igen én is erre az összetörös témára gondoltam:D majd meglátjuk! Azért köszke!

admin
    Adminisztrátor

Igen én is erre az összetörös témára gondoltam:D majd meglátjuk! Azért köszke!

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close