www.kedvezmenyesbiztositas.hu

B3-as malac passatba Autómata klíma.

Kezdőlap Fórumok Elektronikai tippek, trükkök B3-as malac passatba Autómata klíma.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Kérdésem a következő lenne.

A malac passatban már gyárilag van egy manuális klíma viszont b4-es passatnak az automata klímáját mennyire volna ütős beszerelni? Vagy mire kellene figyelnem?

admin
    Adminisztrátor

Itt a kép. [img]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/ShowImage-20100714.jpg[/img]

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

Üdv!

Végre feszegeti vki ezt a témát!Ez engem is érdekelne!Az enyém jetta 2 gyárilag 9A motorral,manuális klímával.A 9A-s malackákhoz létezett digit klíma,ha jól tudom!Miben tér el a 2 rendszer?Hogyan lehetne digitre upgradelni a manuálist?Elég néhány érzékelő+egy vezérlő vagy ennél jóval bonyolultabb?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Jóval bonyolultabb a Climatronic, ami jóval több hibalehetőséget hordoz magában. Ennél az összes mozgatást, áramlásirányítást pici motorok által mozgatott lapocskák végzik. Tehát a teljes klíma-fűtésvezérlés cserére fog szorulni….A hőmérséklet szabályozás is több szenzort igényel.
    A Jettába csak akkor lehetne beszerelni, ha malac Passat biztosítéktábla van benne. A régi Golfé nem fogja bírni…

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki69!

Ez igen végre egy kielégítő válasz. Akkor nem is olyan vészes ennek kialakítása. Azt hittem azért komolyabb. Köszi a válaszod

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close