Biztosítás

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Ûdvw Doki.
    Kérdezném már hogy a Máv-nál van a biztosításon:angry: csak megszünése miatt át kell kötnöm más társasághoz.Csak rengeteget kérnek negyedévente egy retro golfért.Most az a kérdésem hogy kedvezményes veterán biztosítást tudnák-e rá kötni???Úgy tudom hogy az én autóm fiatal nosztalgia jármû kategoriába kerülne a 82-es évjárata miatt;) .Csak ez ügyben kit keresek vagy hogy induljak neki a dolognak,elöre is köszönöm a segitséget.
    Ûdvw.
    Jenõ.

admin
    Adminisztrátor

SzeVWasz!

Hát én nem doki vagyok ,de rögtön beugrott,h volt már ez téma.:)

https://www.vwdepo.hu/index.php?option=com_kunena&Itemid=29&func=view&id=3283&catid=19#3283

Nézz utána a dolognak.És egyébbként felháborító volt az a nyilatkozat a MÁV-bisztosító részérõl,h a kedves ügyfelek írassák át az autójukat egy családtag nevére és már válogathatnak is a bisztosítok közül.:sick: Ellopják a pénzed,a képedbe vigyorognak,és még te fizess ki közel 100 ezret az átírásra?Most abba hagyom az írást mert hosszú lesz,és már nyomdafestéket nem tûrõ szavak jutnak az eszembe.Hála istennek én nem náluk voltam…

admin
    Adminisztrátor

Hali!
    Ezt énis néztem, csak sajnos akkor, mikor már megkötöttem a biztosítást, addíg nem is tudtam róla, hogy van… :S
    De most csak a máv-osok válthatnak? Mert én nem annál vagyok, mondjuk engem a bónusz annyira nem érdekel, mert ígyis 0-n vagyok, msot van elõször nevemen kocsi…
    Mertha megtudom ezt szüntetni, akkor meg is kötném ezt, vagy várjak vele a szabad biztosítóválasztásig?

admin
    Adminisztrátor

Köszi a segítséget mindenkinek.Most csak MÁV-osok vállthatnak,mert valaki lenyulta a lóvét.

admin
    Adminisztrátor

jaja, azt tudom, csak nemvoltam biztos benne, hogy csak pk válthatnak…

admin
    Adminisztrátor

http://www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Itt minden tudnivalót megtalálsz. ’83-as Golfra azt hiszem, 12 ezret fizettem egy évre.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close