www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Boldog Karácsonyt Kivánok!

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 10 éve, 8 hónapja telt el.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Minden VW tulajdonosnak,Olvasónak,szimpatizánsnak és az depo szerkesztõségének Boldog Karácsonyt és sikerekben gazdag Új évet kivánok!!!!

Egy rendszeres olvasó: xatis,Fegyvernek

[img size=301]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/IMG_0222.JPG[/img]

Ui:Ezuton szeretnélek biztositani róla titeket hogy az uj nemzedékbõl egy személy már biztos VW barát lesz

Attachments:

admin
    Adminisztrátor

Nahát,ezt akartam én is! Nem tudtam hova,de ha már Xatis így elkezdte…

Tehát!
    ÜdVW itt az oldalon mindenkinek!
    Én is kívánok Nagyon Boldog,Békés Karácsonyt szeretetben,egészségben és sikerekben gazdag Új évet!

Egy rendszeres vwdepo oldal látogató Egerbõl: Peter

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Beállok én is a sorba::laugh:

Minden Kedves Fórumozónak Áldott, Békés Karácsonyt és Boldogabb Új Esztendõt kívánok!

Doki69

admin
    Adminisztrátor

Szeretnék én is nagyon BOLDOG KARÁCSONYT és kellemes ünnepeket kívánni az összes VW fanatikusnak.
    ÜDV.: ATESZ

admin
    Adminisztrátor

A szerkesztõség nevében boldog karácsonyt kívánok minden fórumozónak és a VW depo on- és offline olvasójának!

Vendel Lajos

admin
    Adminisztrátor

Én is mindenkinek Boldog karácsonyt és sikerekben gazdag új évet kivánok minden VW DEPO olvasonak és az ujság szerkesztöinek.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close