www.boxergarazs.hu

Bora 1.9 TDI menet közben leáll

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Bora 1.9 TDI menet közben leáll

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
    szoszi 30
    Felhasználó

Üdv. Pár éve vettem egy 1.9TDI AHF-és 110LE Borát. Mostanság észrevettem hogy az egr utáni levegőcső kirepedt és ott kinyomta a levegőt. Mielőtt kicseréltem előjött az a baja hogy menet közben egy pillanatra leáll a motor, és kivillan egy pillanatra az izzítás visszajelzője is.Ilyenkor lendületben van az autó és magától beindul a motor. A napokban kicseréltem azt a csövet, de a probléma nem szűnt meg. Mi okozhatja ezt, és hogy lehetne javítani? Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

Szabó Gyula
    Felhasználó

Helló SSzerintem nem az lesz a baja. Ugyanezt csinálja nekem is, és nekem a lopás gátló vezérlő egysége rossz. Egy fekete doboz. Azt ha megütöm kocogtatas akkor jó. Ugyanezen hiba mégakkor is előjöhet -nálam így van- indítás előtt látom hogy nem rendesen világít az izzítas lámpája akkor az a hiba. Vagy ha rossz úton megyek akkor dettó menet közben leáll. Egy helyes irányba küldött csapás és máris jó. Még nem kaptam hozzá másikat…

szoszi 30
    Felhasználó

Üdv. Most végleg megadta magát, 350Km megtétele után. Teker az önindító, de már el sem indul. Az említett lopásgátló hol helyezkedik el? A motortérben van ,vagy az utastérben? Előre is köszönöm a segítséget.

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
www.kedvezmenyesbiztositas.hu

TLX_125x125_web

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close