csattogo G2 D

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala csattogo G2 D

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szia Doki69(es többiek).
    Kiszereltem a hidrotökeket a mocibol,kiütöttem a belsejet es elmostam gasolajba,majdösszeraktam megjärattam for-
    dulaton es läss csodät megjavult:) !
    De most van egy mäsik gondom!
    Ha benyomom a fekpedält szep lassan lemegy majdnem teljesen es csak ott fog!
    Ha hirtelen felpumpälom akor kemeny de ha nyomva tartom akkor megint lemegy!
    lehet,hogy a föfekhenger megatta magät?
    Hali!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Kokesz!

Ha a hidrotõke ‘közepét’ kiveszed, akkor azt még kétfelé kell venni és a belsõ végén van a golyósszelep. Azt is szét kell szedni, de óvatosan,mert szeretnek ‘szétszaladni’ az alkatrészek. Ott is ki kell takarítani a golyó ülését, a rugót óvatosan széthúzni, hogy kissé nagyobb erõvel zárjon. Mindent tisztán összerakni és visszaszerelni. Utána még lehet, hogy csattog, de pár száz km után illeszkednek az alkatrészek…Ha nem akkor csere…

admin
    Adminisztrátor

Hali…

Próbáld meg lelékteleníteni a fékrendszert, még mielõtt kidobnád a " fõfékhengert " meg a rásegítõt.

Sztem levegõs a rendszer.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

A légtelenítés nem oldja meg a gondokat,mivel felkeményedés után is lassan ‘esik be ‘ a fékpedál. Ez vagy a kopott gumigyûrûk, vagy a fõfékhenger felületi hibája miatt (kitört,vagy pattant belõle egy kis darbka) van…

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!
    Akkor jól sejtettem cserére szorul a drága!:(
    Van esély jav.készlettel kisérletezni vagy inkább felejtsem el?
    Hali:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Kokesz!

Csak a szétszerelés után derül ki ,hogy pontosan mi a hiba! Ne feledkezz meg a gyár által elõírt 2-3 évenkénti teljes fékfolyadék cserérõl sem!

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close