www.boxergarazs.hu

Dizel szakit keresek sos-be szabolcs bereg megyébe

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Dizel szakit keresek sos-be szabolcs bereg megyébe

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
    karaffa lászló
    Felhasználó

Elment a vezérlésem adagolo cserénél,nem vw van,hanem egy omega 2,5td bmw motoros,régen vw volt de váltottam és szerinttem itt vannak a leg jobb szakik 🙂 megismerttem egy Székelyi mestert de sajna nincs meg a tel számma,tudna nekem valaki ajánlani egy igazi szakit Nyíregy és.környéke közelébe?
    Probléma. Vettem egy teljesen Felujított adagolót 11mm Nyomoelemel mert az enyém már Melegen nehezen indult így neki álltam kicserélni amit már meg bántam sajnos nem ékelttemki sőt az új adagolón még forgattam is mert nem egyezet az ékpálya de nagyon rossz lett nincs erő egyetlenül jár stb. Stb. Stb. Aki tud Légy szives segítsen megcsinálni,persze nem ingyen kérem kifizettem rendesen.

kiss jani
    Felhasználó

Sajnos van amit hozzáértőkre kellene bíznod ,jobban jársz!!!
    Azért mert van valakinek jogsija nem biztos ,hogy ért az autókhoz.Ez egy külön szakma amit telefonra letöltött programmal nem lehet megtanulni.akinek nem inge ne vegye magára.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
www.kedvezmenyesbiztositas.hu

TLX_125x125_web

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close