Egyedi müszerfal

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Beltér Egyedi müszerfal

• This topic is empty.
9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Kérdésem a következõ lenne: Egyedi üvegszálas mûszerfalat követtem el részben sikeresen, viszont a próbadarab gyártásakor szembesültem egy megoldhatatlannak tûnõ problémával. Lehet valahol vásárolni kilóméterórát egyedi mûszerként? Külföldi tévéadásokban néha látni egyedi mûszerfal építéseknél kör alakú cuccot, de mindhiába érdeklõdöm sehonnan nem kaptam eddig biztató választ.
    Ha valaki esetleg tud segíteni, hálám örökké üldözné 😀

Üdv
    Rathgo

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Ennek a dolognak még annyira nem terjedt el a kultusza, mivel ez még nem ‘biznisz’, nem nagyon importálják. Végül is érthetõ, ne álljon benne a kereskedõ pénze! A másik probléma, hogy márkánként és típusonként is eltérõ lehet a km-óra meghajtás áttételezése. Újabb autóknál már ez el is maradt, mert az ABS kerékszenzorok jeleit átlagolják…Ezt pedig kissé nehéz egy másfajta óraegységgel összehangolni….
    Esetleg a bontókban nézelõdj! A 6N2-es Polo-k és a Lupo-k voltak kör alakú km- óraegységgel szerelve!

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.11.09 09:32

admin
    Adminisztrátor

Tegnap végül hajnalba nyúló keresgélés után találtam egy amcsi céget, aki árul ilyesmit, vesztemre persze mérföldben mér a cucc, így felejtõs 🙁
    A tanácsot köszönöm, de szerettem volna egyforma modern mûszerekkel szerelni a dolgot.

Üdv
    Rathgo

admin
    Adminisztrátor

Hali!
    G2 eseket mind hangszóróhelyes müszerfallal szerelték?
    G 3 ban mintha láttam volna hangszóróhely nélkülit!Amugy ott a nagszórósban mekkora hely van?
    G2 ben 87 mm es hangszóró megy a müszerf be,G3 é mekkora?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!

A Golf II/Jetta II-es és III-as/Vento szériában minden mûszerfalhéj hangszóró befogadására alkalmas! Legfeljebb nem szereltek bele…

admin
    Adminisztrátor

Kösz Doki!

Sajnos már nem rendelhetö gyári magassugárzó bele,de azt nem tudod hogy gyártanak e tipusspecifikus hangszórószetteket?
    Legalábbis Golf 2 gyári helyeire!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!
    Nézzél szét autó hifi boltokban. Biztos találsz bele illeszkedõ szettet. Max. minimális faragás szükséges.

admin
    Adminisztrátor

Szia Balázs!

A mûszerfalba 87mm átmérõjû hangszóró megy be faragás nélkül (nekem egy ici-picit faragni kellett mert a kosár miatt nem ment be teljesen a hangszóró a helyére)
    A kalaptartó tartó mûanyagba pedig 4"x6"-os ovál hangszóró megy be gond nélkül, de figyelj arra hogy a rögzítõ fülek elhelyezése a kosáron megegyezzen a gyári hangszóróéval.
    Hogy milyet veszel bele az már rajtad múlik. Én egy cégtõl vettem mindent:fej, 2 pár hangszóró.
    ÜdVW mindenkinek és Boldog karácsonyt kívánok!
    Gábor

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!

Rengeteg cég gyárt típusspecifikus hangszórószetteket! Márkát szándékosan nem írnék!:(

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
TLX_125x125_web
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close