www.boxergarazs.hu

Elektromos tükör Golf 2 teliablakos ajtó

Kezdőlap Fórumok Elektronikai tippek, trükkök Elektromos tükör Golf 2 teliablakos ajtó

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ÜDVW. Megint kérdezek gondolom már unyátok.

Vettem tükröket a teliablakos ajtókhoz,csak elektromosat kaptam,ami nem gond csak plusz munka.

Az a kérdésem ,hogy hogyan oldjam meg a bekötését.

[img size=400]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/IM000115_400x300.jpg[/img]

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

[img size=400]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/IM000116_400x300.jpg[/img]

hogy kössem be ,melyik stekker (szál) mit csinál??

elõre is köszi

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Isti!

A nagy Golf II könyvben talán benne van! Így én sem tudom leírni, mert egy fél nap,mire kihámozom a rajzból,bocs!:blush:

admin
    Adminisztrátor

Én most raktam az enyémbe ,két plussz kell neki mert fûtött is,meg1 negatív,az eggyik plussz a fekete sárga,a negatív barna,a fûtés talán fehér-zöld(ha jól emlékszem)Az irányítóra megy az eggyik csati, a másikon jön a betáp az egyforma szinûeketössze kell kötni és mûködik,a fûtést én a hátsó ablak fûtésre tettem amásik plusszt behúztamaz akksiról biztivel és tökéletesen mûködik,Ja az irányítót ki kellet tisztítani mert nem mûködött,van benne egy csomó pici golyó ami ki esik;)

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW

Van két csatlakozó fehér fekete,mindegyikbõ 3 vezeték jön ki.

[b]A fehér csatlakozóból:[/b] fehér szál, fekete-piros és egy barna-piros szál van

[b]A fekete csatlakozóban:[/b]barna,kék, és fekete szál van

köszi

admin
    Adminisztrátor

tehát nincs hozzá meg a kábel,mindjárt lefényképezem az enyémet és leírom hogy van

admin
    Adminisztrátor

küldöm aképeket,leírással együtt

admin
    Adminisztrátor

illetve küldj e-mail címet mert nem tudom feltölteni.
    A lényeg a barna mindig test, a csatikban azért van két vezeték mert az egyik vagy a másik tükörhöz megy vagy az irányítóhoz.
    A fehér csatin: barna-test,fehér-az irányítóból és tovább a másik oldalra,pirosfekete-tükör fûtés8zöld fehér a másik oldala).
    A fekete csatin:barna-test,kék-írányítóból,fekete az iránítóból jön és a másik szál megy a másik ajtóhoz.
    4714-es képen van az irányító kábele,a fekete sárga +12v,kékfekete a másik oldalra.
    ahol külön fogok négy szálat,abból a fekete a másik oldalra,fehér másik oldalra,barna test,zöld fehér fûtés +12v.Remélem valamennyire érthetö,de mailbe küldöm hozzá a képeket meg a gyári rajzot.

admin
    Adminisztrátor

Szia érthetõ végülis.

istadler@freemail.hu

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
www.kedvezmenyesbiztositas.hu

TLX_125x125_web

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close