www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Elõfizetés+póló

Ennek a témakörnek tartalma 1 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 10 éve, 3 hónapja telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Üdv. Még mindig nagyon szomorú vagyok!Már jó pár hónapja elõfizettem az ujságra akcióban még pólót is igértek,én tisztességesen megfizettem,mind az ujság mind a póló árát! Újság jön (szerencsére) de a póló még mindig nem érkezett meg!!!!!!!!!!!!!!!!! Áll.. feladták ajánlva, nem jött! Feladták sima levélként!! Nem jött! Nem adom fel mert nagyon szeretnék már végre egy pólót,az ujságomhoz! Nemértem ezt a postát miért nem hozza el nekem ami jár!!! Kérdésem! Van valami megoldás,igaábol a póló miatt lettem elõfizetõ,régebben minden hónapban megvettem az ujságot!!! Szeretem a lapot! De ezt a pólós témát nemértem. Kérem ne vegye zaklatásnak,csak szeretném a pólómat! Tisztelettel: Kuti Gábor

admin
    Adminisztrátor

Kedves Gábor!

Az elsõ pólót február 26-án postáztuk számodra ajánlott levélként (ragszáma: RL 3104 000 141 8431)
    A másodikat május 5-én (sima levélként). Ez utóbbit nem tudjuk kerestetni, de az elsõnek utána nézetünk, ha még nem túl késõ. Most újra ajánlott levélként küldjük, amint meglesz a ragszám itt is közöljük.

Az ilyen jellegû panaszokat kérjük, hogy az infokukacvwdepoponthu-ra, vagy az elofizetkukacvwdepoponthu-ra küldjék közvetlen levélként, mert ebbe a topikba a magazin témáival, cikkeivel, fotóival kapcsolatos kérdéseket, észrevételeket, javaslatokat várunk, melyek a nagyobb nyilvánosságot is érdekelhetik, illetve szélesebb körben is megvitatásra kerülhetnek.

Üdv:

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close