Fékprobléma

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!
    Az ügyben kérnék segítséget, hogí van egy 2003as VW Passatom, 1,9pdtdi,4Motion és kezd meghalni a fékrendszere,mi lehet a baj?
    Szóval 2 hete cseréltem rajta hátsó fékpofákat, eleinte nem volt vele semmi baj, de egy idõ után el kezdett befogni akkor is, ha nem nyomtam le a fékpedált.
    Tegnap már az utolsó métereket is alig tudtam vele megtenni.
    Mi lehet a probléma?
    Van valakinek ötlete, tudtok segíteni?
    Elõre is köszönöm!
    Egyébként a fékcserénél légtelenítettem, feltöltöttem a fékfolyadékot,ennyit csináltam, nem tudom hogy ez fontos e.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Géza!

A hátsó fék munkahengereit betétcserénél jobbra becsavarva állítottad vissza, vagy egyszerûen visszanyomattad?
    Az ABS nem jelez hibát?

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!
    Csavarva nyomtam vissza, kb. egy hétig nem is volt vele gond, most kezdte egy pár napja, elõször csak kicsit fogott be, aztán tegnap már nagyon durván.
    Az ABS is világít, de elõször nem jelez hibát, csak mikor teljesen beáll a fék.
    Mi lehet a gond?
    Nem szeretném szervízbe vinni, mert rá fog menni a gatyám, ezért kéne nagyon a segítség.
    Van valami tipped?
    Köszi:Géza

admin
    Adminisztrátor

Ja, és mind a négy fék befog, nem csak a hátsó.
    Üdv mégeccer!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Géza!

A fékpedálod visszatér ütközésig? Mert ez olyan hiba, mintha picikét mindig be lenne nyomva a fékpedál, de annyira, hogy a visszafoló furatokat már elzárja..
    Lényeges, hogy milyen hibát ‘lát’ az ABS? Azt jó lenne tudni, mert lehet,hogy az ABS ürítõszelepei nem akarnak mûködni…

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close