www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Folyamatos féklámpa

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Karosszéria Folyamatos féklámpa

Ennek a témakörnek tartalma 1 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  Dani Deák 2 éve, 9 hónapja telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés

Dani Deák
    Felhasználó

Sziasztok!
    Friss vásárlás, kintről behozott, csoda, G4 2000′, 1.4 16V.
    Kezdenek előjönni a foglalkozást igénylő mókák, épp kényes téma, fék…tegnap 4en dudáltak le, nem értettem mi van, majd mellém állt a lámpánál egy tag, hogy folyamatosan ég a féklámpám ráadásul ha fékezek elkezd villódzni….remek. Haza, égőket átlestem hátul, csatikat, minden szép-jó, biztosíték táblán megtaláltam melyik a féklámpáé ami egyébként jó volt, cseréltem is úgy is maradt a jelenség, majd jött a füles, féklámpa kapcsoló….kibányász, ha lehúzom róla, megszűnik a hiba tehát se fékem nincs se semmim, ha visszadugom ég tovább plus kézzel ha nyomogatom a kapcsolót szintén a villogás, pislákolás jelentkezik.
    Természetesen ezt 13:30kor kell produkálnia amikor 13:00kor zár minden alkatrész ellátó….. 😀
    Tipp? Nagy eséllyel a kapcsoló a szar? remélem nem zárlat van a fél autóban….
    Köszi, sziasztok!

Dani Deák
    Felhasználó

Jah még annyi infó rámértem multiméterrel a kapcsolóra, nyit és zár tehát elméletileg jó…. :/

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close