www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Fórum tesztelés

Ennek a témakörnek tartalma 20 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 9 éve, 2 hónapja telt el.

6 bejegyzés megtekintése - 16-21 / 21
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

halihó
    no akor megjegyzem én is halkan, hogy nekem is jobban kézre áll, a baloldali avatar téma.
    de ez abszolut megszokás kérdése.

viszont az hiányolom a régiből, ahogy ott tematikailag sorolva voltak a hozzászólások.

ugye voltak megjelenítve a friss hozzászólások.
    azok meg olyan módon, hogy példul golfosok törzsasztala, azon belül mondjuk 3 új válasz.
    vagy sorba a főcímek, hogy kérdezz-felelek,
    vagy motor, vagy elektrnika.

nem mondom, hogy az tökéletes volt úgy, mert lehetett volna azt faragni még, de most ha benézek, nem látom úgy át.
    a régin ha két percem volt, akkor benéztem, végiggörgettem tematikában, és láttam van e új hozzászólás, és ugye ott volt, ki szólta hozzá legutoljára.
    tehát témára bontva, a nem volt ömlesztve, hanem témára szedve.
    most érzésre olyan, mintha lenne a hozzászólás, és ugyan tudjuk, hogy ki, meg mire szólt, de a régiben kb a kisbetűvel volt az, hogy ki mikor szólalt.
    nekem az jobban tetszett.
    ennyi részemről.
    e
    majd megszokjuk, de más forumon is van olyan, hogy vastagon szedett főcímek alá van tördelve az új hozzászólás.
    az is igaz, hogy ilyen megoldások is vannak, amikor az új hozzászólást hozza előre az oladal, és mögé sorolja az adott témát. jó az is, de a régebbi “szerelésügyileg” jobb volt

a többiben osztom V8 haver véleményét.
    frankó a közösség, frankó a fórum. !!!

admin
    Adminisztrátor

Én annyi változást veszek észre a tematikában, hogy a régi oldalon, ha a Fórum menűpontra kattintottam, akkor azonnal a kategóriákat listázta az oldal (depo offline, depo online, technikai segítség), azon belül pedig zöld színnel látszódott (igaz kis scrollozás után), hogy melyik topikhoz volt friss hozzászólás az utolsó bejelentkezés óta.

Most azonnal a legfrissebb hozzászólásokat mutatja kategóriára való tekintet nélkül. Akinek a kategóriákra bontott oldal jobban bejön, annak most eggyel többet kell kattintani (bal felső sarokban, az avatar fölött “Kategóriák”)

Egyéb megoldásaiban (eltekintve az avatar és profiladatok jobboldali elhelyezésétől) a Fórum ugyanaz mint volt.

admin
    Adminisztrátor

Szia!

Most annyit változtattam, hogy a “kategórialistát” állítottam alapértelmezett oldalnak, így pont úgy nyílik meg mint régen.

Üdv…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Kedves fórumtagok és Szerkesztők!
    Na,most tetszik a Fórum design! :silly:
    A kisbetűs részeket meg már most szokom. :ohmy:

Peter

admin
    Adminisztrátor

wolfchild

így a !!!
    tenksz a lot.
    így már zsír nagyon. nekem ennyi finomítás elég, így már melengeti a lekelmet:-)
    kb sokkal szívesebben nézek be így.

külön hozzátenném, hogy kiváló dolog, hogy valóságban isérdekli a szerkesztőket, mi a végfalhsználó pórnép kívánsága.
    ez igen fiúk. !
    csak így tovább !

lopott verdáknak lesz kiemelt hely?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Csatlakozom előttem szóló,haver-barát véleményéhez. 😉

Én is örülök,hogy a “kis emberek” véleményére (is) adnak a Szerkesztők.
    Ez valóban egy ritka dolog. De nem a VWDepo-nál!!! :laugh:

Peter

6 bejegyzés megtekintése - 16-21 / 21

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close