G2 beszûkített hátsó ajtó

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala G2 beszûkített hátsó ajtó

• This topic is empty.
3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Sikerült megszereznem a kisrendszámot, most viszont hátsó ajtót szeretnék hozzá.
    régebben hallottam hogy lehet készen venni beszûkítettet 25 30 körül. Ha valaki tud esetleg ilyen lehetõségrõl vagy akinek van ilyen az hol csináltatta, esetleg van eladó.. szóljon kérem! várom a segítséget!
    elõre is köszi! [img size=280]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/03_ma.jpg[/img]

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

Szia!
    Én csináltam nem olyan sok munka! Ha Békés megyei vagy akkor meg tudom neked csinálni!
    Nekem még nem sikerült szerezni kis rendszámot"Te tudnál nekem ebben segiteni?"
    És mennyiér sikerült megzerezni?
    Üdv!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

A rendszámcseréhez a Közlekedési Felügyeleten szerezz ismerõst,mert tudják,hogy miért akarsz kis(B típusú) rendszámot(nehezebben látszik a traffipax fotóján:woohoo: ).
    Ott egy fotóval kell illusztrálni, hogy miért is kell a kis rendszám. Ha sikerül meggyõznöd õket, akkor 1200 HUF-ért kapsz egy mûszaki adatlapot, amivel be kell sétálnod az okmányirodára. Ott 9500 HUF lesz a rendszám és még egy pár ezres a kérelemre illetélbélyegnek. Ezután értesítenek , hogy megjön az új, addig marad a régi. Ha hátsó rendszámot cserélsz, akkor vizsga és környezetvédelmi címkét is venned kell.

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close