www.kedvezmenyesbiztositas.hu

G2 GTD csak nagy fordulaton megy

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor G2 GTD csak nagy fordulaton megy

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

🙁 Sziasztok
    Van egy 2-es gtd-m.A problémám az,hogy csak bazi nagy fordulaton tölt fel a turbó.Mit lehetne ezzel csinálni,hol lehet éllítani? A füstcsavaron tekertem egy felet most egy fokkal jobb de már rendesen füstöl.Talán a drucklabda vagy mi lehet a gond?Azon lehet állítani
    Segítségeteket elõre is köszönöm

admin
    Adminisztrátor

Ha megírod hogy milyen turbó van rajta akkor tudunk segíteni.

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!
    Azt nem tekergettem volna a helyedbe!
    A szívócsonkon lévõ nyomás határolót kellene betekerni teljesen!
    Ha ez is meg volna akkor ennyit tud az a turbó ami fent van neked.Változó geometriás turbó megoldja a gondodat!Turbó nyomás mérõ órád van és fordulatszám mérõd az autóba?
    A garett t2 turbó jóval gyorsabbak,mint a kkk k24 vagy a garett t3 turbó.
    ÜDVW

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok.
    KKK van rajt tök gyári Ez a csvar amire utaltok ez hol van a szívócsonkon? Ezzel tudom a turbónyomást növelni? Én nem akarok tuningolni csak azt hogy úgy menjen mint egy igazi GTD.Elötte egy 2-es passatom volt hosszmotoros az 5.-ben 80-tól ment rendesen nem kellett visszaváltani,ez meg 110-ig csak hümmöget aztán ott elkezd egész jól menni

admin
    Adminisztrátor

KKK van rajt teljesen gyári

admin
    Adminisztrátor

🙂 Szia fokapapa látom az öcsémmel már ügyezed Köszi

admin
    Adminisztrátor

[b]sirhanzoltan írta::[/b]
    [quote]Sziasztok.
    KKK van rajt tök gyári Ez a csvar amire utaltok ez hol van a szívócsonkon? Ezzel tudom a turbónyomást növelni? Én nem akarok tuningolni csak azt hogy úgy menjen mint egy igazi GTD.Elötte egy 2-es passatom volt hosszmotoros az 5.-ben 80-tól ment rendesen nem kellett visszaváltani,ez meg 110-ig csak hümmöget aztán ott elkezd egész jól menni[/quote]

adagoló pont rávaló??
    nekünk volt oylan, hogy fater 1,6 td passatjára pénzhiány miatt sikerült egy igen jó állapotú bontott adagolót venni.
    de ugye elfelejtettük lepontosítani az adagolószámot, meg nem is variáltunk, örültünk, hogy ketyeg.
    szóval mint kiderült az 1,6 td intercooleres adagolóját sikerült levadászni. pöpec állapotú, faján indul, semmi füst, elfogadható fogyasztás,
    csak vagy nagyon kis fordulaton van némi ereje, meg igen magas fordulaton. és minél melegebb a motor, annál inkább kiadja a különbséget. nyáron forró motorral már alig lehet vele városban közlekedni.
    mindíg vissza kell kapcsolni.
    hát ugye a mennyiség nem igazán stimmel valahol
    ezt nézd meg mielõtt turbót ledobod.
    tényleg jótanácsként. öreg verdákon bármi elõfordulhat.!
    olvasd le a gyári számot oldaláról.

admin
    Adminisztrátor

[b]sirhanzoltan írta::[/b]
    [quote]:) Szia fokapapa látom az öcsémmel már ügyezed Köszi[/quote]

ÜDVW!
    Mi ismerjük egymást?!
    Tanácsot tudok adni mindenkinek és szerintem nem is rosszakat!
    Sok ismerõsöm lett a vwdepo fórum álltal.Legegyszerûbb dolog,ha msn folytatjuk,mert én úgy látom nagyon sok kérdése lenne még.

A td intercooleres adagoló az “nagyon” hasonlít az 1.9 TD belsejére.Sokkal jobban megy,mint egy sima 1.6 td adagolóval .
    Jellegeztess ismertetõ jele,hogy “a hidegindító” berendezésnél van egy rugós csavar…és emeli az alapjáratot.és 0 460 494 pl.182 az adagoló száma.Ha pedig sima 138 végzõdik akkor nem várj csodát.
    Neked Antoníó nem azért nem ment meleg motorral,mert adagoló baja lett,ha nem azért ,mert nagyon forró levegõ jutott a motorba és ettõl el erõtlenedettet a motor.
    ÜDVW

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Biztos,hogy a turbóval van gond? Véletlenül nem lehet kiszakadva a töltõlevegõ csöve valahol?

admin
    Adminisztrátor

A csõ ép semmi baja meg akkor magy fordulaton semm menne.

Üdvw

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close