G3: Dob helyett tárcsa?

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! G3: Dob helyett tárcsa?

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Dobféket szeretnék tárcsára cserélni. 4×100 osztású, a híd hibátlan, csak 5×100-ast láttam, állítólag van 4×100 is, csak ritka. Kérdés: a II-es Golf csonkja tárcsával jó lehet? Kompatibilis, ha hídig lebontom? Informálódni szeretnék, éshátugye hol máshol!!??
    Köszi 😉

admin
    Adminisztrátor

Üdvw László!
    Én úgy tudom hogy a Golf 2 és a 3-as tárcsafékes hídja teljesen megegyezik, szóval nem bonyolult a dobféket tárcsára cserélni de szerintem könnyebben találsz egy komplett tárcsás hidat mint 2 db tárcsás csonkot alkatrészekkel, mindennel.
    Doki majd biztosan segít neked, õ sokkal jobban tudja hogy mi a helyzet!

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm a segítséget, lenne is híd kompletten ahogy írod, de mivel az én hidam színte gyári 😉 , ezért inkább vállalom a több melót, persze ha tényleg compatible.. de bizakodó vagyok.. 🙂

Sipos Uram, köszönöm:)

admin
    Adminisztrátor

hali. van 4*100-as hid G3ra, gyárilag a 90 le feletti gépeken. a legjobb választás pl: 1.8 GT, 1.6 GT.. nagyobb bontokba tuti hogy találsz, persze nem sok van nálunk.. ki kell fogni. 30-50ezer között mozog az ára. üdvw

admin
    Adminisztrátor

hali. van 4*100-as hid G3ra, gyárilag a 90 le feletti gépeken. a legjobb választás pl: 1.8 GT, 1.6 GT.. nagyobb bontokba tuti hogy találsz, persze nem sok van nálunk.. ki kell fogni. 30-50ezer között mozog az ára. üdvw

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

A Golf II-es és III-as széria hátsó hídtestje függetlenül a fékszerkezettõl, nem egyezik meg! Tudomásom szerint nem csak az eltérõ nyomtáv miatt, hanem a gumiperselyek sem egyformák!
    Tehát maximum csak a tengelycsonkot tudod átszerelni(én is így tettem), de ha az autód 2007 májusa után vizsgázott, akkor felejtsd el, mert nem engedik át vizsgán! Nézz szét a fórumon, ezt kitárgyaltuk!

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm a segítségeteket, ha nincs vizsga, akkor gyakorlatilag értelmét veszti a fáradozás. Kösz doki neked is a segítséget.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close