Golf 2 1.3 digijetet rá lehet rakni G3 1.4i-re????

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Golf 2 1.3 digijetet rá lehet rakni G3 1.4i-re????

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdvw Mindenkinek!

A szitu és a kérdés a következõ:

Van egy 1.4-es 3-as golfom ABD motorkód mono-motronic, 60 lóerõ.

És van egy 91-es 2-es golf motor 1.3-as hengerenkénti injektorral,valami digijet vagy mi.

Kívûlrõl a két motor felépítése és méretei nagyon egyformának tûnnek de át lehet a rakni a digijetet az én 1.4-esemre?(Mindene megvan).

Ha át lehet rakni van-e értelme?(Erõsebb lesz-e vagy kevesebb a fogyasztás).

Aki tud valamit a témában kérem írjon mert még a hétvégén el kellene hoznom a donor mocit meg ugye kifizetni 🙂 .

Kösz

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Tibor!

Az egész akkor derül ki, ha a szívócsõsort akarod mayd rátenni az ABD blokkra…Ha nem megy akkor hengerfej csere…Ha a villany teljesen megvan,akkor hajrá…Bár érdekes lesz összehozni a két kábelköteget…:)

admin
    Adminisztrátor

Üdvw Doki!

Szóval lehet hogy már a szívósor sem egyezik? 🙁

Hát a kábelköteget meg nem én csinálnám hanem villamossági szakember de kezdek eltántorodni!

Ráadásul azon gondolkoztam hogy ez az 1.3-as cucc nem lesz-e kevés az 1.4-es blokknak?

Lehet hogy az egy kicsit kevesebb benyát lõ be meg hogyha hengerfejet cserélnék akkor meg lehet hogy abban a szelepek méretei nem egyeznek,vagy nagy hülyeség amit mondok?

Ja meg elég-e az én 1.2 -es nyomású pumpám vagy abból is nagyobb kellene?

Mondjuk az is megvan de hát akkor még a tankban is birizgálni kellene ha nem ugyanaz a felfogatása a pumpának.

Nem is olyan egyszerû ez bakker!

Nem lehet valahonnan robantott ábrákat letölteni a méretek miatt?

kösz elõre is

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Tibor!

A szívósort nem tudom,hogy egyezik-e. Mivel más motorhoz hozza a katalógus, no meg az injektorok is benne vannak,teljesen más a cikkszáma…Jobban kideríteni nem tudom,mert nem találkoztam ilyen melóval..

A kábelköteget mindegy ki csinálja,csak hibátlanul menjen vele a moci…

A befecskendezett mennyiség nem biztos, hogy kevés lesz,de azon még lehet segíteni.

A hengerenkénti injektoros rendszerek 3,0-3,5 bar benzinnyomáson dolgoznak,tehát a régi pumpa biztos,hogy nem lesz jó.
    Meg kell nézni,hogy létezik a Te autód felfogatásával egyezõ szivattyú 3bar-os nyomással.

A robbantott ábrák a gyári alkatrészprogramokban(ETKA,ETOS) találhatóak,de azok sem méretarányosak!

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close