Golf 2-3 Hátsó ülés

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Beltér Golf 2-3 Hátsó ülés

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdvw.
    Azt szeretném megtudni hogy a Golf 2-és 3-as hátsó ülés ugyan az-e vagy már a hármason módosítottak vagy esetleg nagyobb??

admin
    Adminisztrátor

Nem ismerem a lll-ast,de valószínûnek tartom hogy a rögzítési pontok sem stimmelnek.
    Vagy tévedek?
    Én is kíváncsi vagyok!

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!
    Nekem a 3-asé van bennne belemegy!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Dani !

A G3 ülésének lábai szélesebbek kb 3cm-rel !!!
    Egy az egyben nem megy bele, de egy kb órás munkával bele lehet alakítani !

Az elsõ sín UA !!! Az ajtófelüli ,külsõ láb maradhat ugyanolyan, DE !!!
    A belsõ lábakból ki kell vágnod egy kb 3cm-es darabot !
    Egyszerûen fûrészeld el (de azért körültekintõen!!!) , majd majd vágj le belöle amennyit kell(kb3cm) , a maradékot ponthegeszd vissza , próbáld bele jól sikerült-e ,nem-e szorul ilyesmi !!!
    Ha frankó , akkor érdemes lánggal körbehegeszteni ,hogy a dupla csõ amibõl az ülésláb készült ,az is jól összeolvagyjon (elsõ a biztonság!!!!!!)

Remélem nagyából rálátást kaptál !?;)

admin
    Adminisztrátor

Üdvw.
    Köszönöm a segítséget!! De sztem te az 1. üléseket írtad ami már nekem 1 jó ideje már 3-as án a hátsó ülésekre lennék kíváncsi hogy egyezik-e!!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Dani !

Ja …tényleg bocsi…:woohoo: annyira akartam segíteni !!!:)

Na akkor !
    Igen az is belemegy , de a felfogató zsanérokat kell áthelyezned , a többi passzol !!!

Ez sokkalta egyszerübb betenni mint az elsõt !!!;)

admin
    Adminisztrátor

Üdvw. Viktor!!
    Semmi baj!! Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! Bár nekem nem lesz annyira 1-szerû mert 1-es be megy csak van 2-es ülésem, de lesz majd 3-as is, és ha a 3-asé nagyobb akkor beleteszem a 2-esét de így kivárom a még lessz 3-as!! Ehhez majd bele kell kicsit vágni vagy kalapálni a doblemezbe mert a háttámlának a zsanérja kintebb van mint az 1-esé és beleütközik és nem lehet eléggé hátratolni!! Hát remélem akkor hogy a 3-as is ugyan így belemegy!!
    Köszönöm a segítséget!!

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
TLX_125x125_web
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close