Golf 2 beszart(TDI csere)

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Golf 2 beszart(TDI csere)

• This topic is empty.
2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Köszi az infót.

Szóval ha vennék egy 1.9 TDI motort váltóval akkor se kell felfogatásokkal bajlódnom.
    És a papirozással mi a gond nem biztos hogy engedélyezik.Mi a feltétele annak h kapjak rá engedély…
    És a regisztrációs adó mennyibe kerül…Mert arra gondoltam ha akkora a baj jobban begérné venni egy másik mocit.

És olyan gond nem lehet,h a hengerfejtömítéstõl a víz belekerült a dugattyúkhoz és ezért és ezért füstölne ennyire.

Az az érdekes hogy mostanába csinálta egy párszor hogy nem akarta tekerni az önindító, a bendix behúzott és nem bírta megtekerni a motort—>meglöktem 5.-be és utána indult.És tegnap amikor elment a víz akkor se ugrott ki a hõfok óra,épp hazaértem akkor melegedett be ucsó pár km-be,bekapcsoltam a fûtést és nem melegdhetett túl, a mutaó nem volt fullon csak 2/3 án állt…

Olyasmi lehet h az olajhûtõ szar volt és ezért történt ez?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Isti!

Még 1 dolog eszembe jutott: Nézd már meg a vezérlés állását! Ugyania az én Golfom is(1.9TD) rendszeresen ‘lerázza’ magáról az alsó vezérmûkereket…Ilyenkor egyre nehezebben indul,és füstöl fehéresen,mivel az elõbefecskendezés is késik…Ezen sajna nehéz segíteni,mert ha sokáig így fut a motor,akkor elkoptatja az alsó vezémû kerékben az ékelést és összekuszálódik a vezérlés…Van úgy hogy a kerék cseréje segít a dolgon,de késõbb(mivel a fõtengely végét is tönkre teszi), óhatatlan a fõtengely gépi javítása (felhegesztés és kimarás),vagy a cseréje…

Tudomásom szerint, ha a motorcserénél a köbcentit,vagy a teljesítményt növeled,akkor a regisztrációs díjat megfizettetik Veled…Ez a két motorra fizetendõ reg adó különbözetének avultatott hányada,de még így is veri a 30-50 ezres álomhatárt…Plusz a szokásos szemétségek,mint átalakítási engedély, mûszaki vizsga,törzskönyv,forgalmi csere, eredetvizsga csak akkor ,ha nincs a neveden az autó…Valamint a beépítendõ motorról származási papír,stb…
    Beleõszülsz,garantálom!

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.