Golf 2 klíma

• This topic is empty.
9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!
    Keresek gyári golf 2-es klímáról fotót,vagy bármilyen ábrát!A motortér érdekelne igazából!

admin
    Adminisztrátor

Szia! Tudok neked küldeni képet a klimárol csak ad meg az e-mail cimed!;)

admin
    Adminisztrátor

Helló!
    Elõre is köszönöm a segítséget!
    Az email címem:karibihangulat@freemail.hu
    Üdv

admin
    Adminisztrátor

HALLI.Nekem vwjetta-sem van gyari klimas,Kaposvaron lakom barmikor meg nezheto.Mobilon barmikor elerheto vagyok/20-9220877/.Udv KOVACS SANDOR

admin
    Adminisztrátor

Üdv!

Olyan gondom lenne hogy elszállt a fütés a gépemben!
    85 ös Golf 2 1.6 TD

Anno hengerfejes lett a gép,amit megcsináltattam de fütés/szellöztetést nem!Haver(autószerelö) azt mondta valami csak lecsuszott valszeg!Ma szétszedtem,müszerfal le stb.Minden összecsusztat,1 biztosítékot is cseréltem de semmi!
    Amikor forgatom a kapcsolot hallom egy egy buffano hangot,de más semmi!
    Az anyósülésnél van egy fekete henger alaku valami,szerintem abban vannak a lapátom amik nyomnák a levegöt és a hang is onnan jön!Nem tudom azt hogy lehet kiszedni:(
    Vagy esetleg vmi más lehet?Most nem akarom összerakni addig amig ki nem derül a dolog!

admin
    Adminisztrátor

Hello!
    Ha jol emlékszem el kell forgatni a ventillátor hátát. A zt a henger alaku valamit…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!

A fûtõmotort egy kis patent elmozdítása után lehet jobbra forgatva leszerelni. Tapogasd körbe,vagy tükör segítségével keresd meg!

admin
    Adminisztrátor

Hali!
    Sikerült megcsinálni:)
    Bár nem volt könnyü!Maga a ventillátor kis WD 40 után már nem is nyöszörög és fujt mint állat de csak 3-ik fokozatbn ment!Most megint nem forog de valszeg a kapcsolóban van a hiba!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!

Ebben az esetben a kapcsolóban és az elõtét ellenállásban (a motor csatlakozója mögött) lehet gáz. Egy próbalámpával hamar kiderítheted.

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close