www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Golf 2 lejáró ablak kiszedése az ajtóból! Hogyan?

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Karosszéria Golf 2 lejáró ablak kiszedése az ajtóból! Hogyan?

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdvözlök mindenkit!

A segítségeteket szeretném kérni!

A kérdés az lenne, hogy hogyan lehet kiszedni a lejáró ablakot (üveget), osztott ablakos ajtóból??? Az én autómban kellene kicserélni mert nagyon karcos meg nem szép. Az autó egy 1984-es Golf II GTD. A pontos kérdés az lenne hogy, kifér-e az ajtó szerelőnyílásain az ablak vagy le kell venni a páralehúzó gumikat (kédert) vagy esetleg ki kell venni a kis ablakot is?? Ha valaki más szedett ki ilyen osztott ablakos ajtóból lejáró ablakot kérem írja le nekem pontosan, hogy hogyan kell.

Köszönettel: PowerGTD

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!
    Lekell hozzá szedni a az ajtó búrkolatot, a páralehúzót, és ha jól emlékszem 2 csavar fogja hozzá az üveghez az ablakot, a kis ablaknál pedig 1 darab csavar fogja oda azt a kis “rudat”, ha kiszeded akkor már kikell jönnie! 🙂 (remélem jól írtam le)

admin
    Adminisztrátor

*üveghez az ablakot, helyett az üveget a felhúzó szerkezethez. 😀

admin
    Adminisztrátor

Hát köszönöm szépen a segítséget! 🙂 Épp attól féltem, hogy ennyire szét kell szedni, értem ez alatt a páralehúzó gumikat meg a kis ablakot. Na de mind1 ha ennyire szét kell akkor szét lesz! 🙂

Köszönöm szépen! :side:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW.
    A kis ablakot nem feltétlen muszáj kiszedni ha a gumikat kiszeded már ki tudod bujtani az ablakot.
    Sok sikert hozzá!

admin
    Adminisztrátor

Húúúú! Ez nagy hír! Ugyan is nem akarom feleslegesen szétszedni darabokra! Ez komoly akkor? Leszedem a páralehúzókat és akkor az osztott üveges ajtóból kijön a lejáró üveg? Van valami trükkje a páralehúzók leszedésének?

Nem értetlenkedni akarok csak nem akarom elrontani! :blush:

Köszönöm a segítséget! 🙂

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!
    A páralehúzót szépen letudod oldalra húzni, sima művelet, miután eddig eljutottál és véletlen nem jönne ki, akk azt az 1 csavart a kis ablaknál kiszeded és az “oszlopot” is leveszed (nem kell az üveget kiszedni) akkor 100% h kijön. 🙂 remélem h érthetően letudtam írni

admin
    Adminisztrátor

Helló!

Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon sokat segítettél! (segítettetek) 🙂 Ha elakadok majd írok, mert még nem volt időm nekiállni! :S :silly:

Köszönöm!

ÜdVW!

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close