golf 2 pd tdi

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala golf 2 pd tdi

• This topic is empty.
11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

sziasztok.golf 2-be akarok 1.9 pd tdi-t.mi kell hozzá?papir resze nem erdekel csak technikai es elektronikai resze.segitsegeteket elöre is köszönöm.üdv:balázs

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!

Mayd ezt mondd a ‘hatóságnak’ is!:(
    A PD mocit csak váltóval együtt tudod beszerelni, akkor viszont másfajta féltengelyek kellenek majd. ECU-t, immo-t kulcsot is ugyanabból az autóból kell kivenned, a kábelköteget, sem tudom ,hogy lehet mayd elbújtatni. A kuplungot is át kell alakítanod hidraulikusra. A váltóhoz kell mayd a huzalos kulissza is.

admin
    Adminisztrátor

szia.jelenleg 90le-s tdi van bent váltoval együtt.a feltengelyek nagyok a kupplung hidraulikus es a bowdenes kulissza is bent van.össze lehet ezzel a váltoval is hozni?mások a motortarto bakok is?köszönöm.üdv:balázs.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!

Így másabb a dolog! A váltóval össze fog menni, de nem ismerem annyira a PD blokkot, hogy melyik felfogatási pontjai vannak meg stb…Szívem szerint benne hagynám a 90-es TDI-t abban több a fantázia..;) De Te tudod…

admin
    Adminisztrátor

Szia.Köszönöm a segitseget.Szerintem meggyöztel.Viszont szeretnek egy-ket loeröt meg bele.Ebben is tudsz segiteni vagy VALAKIT ajánlani?ÜDV:Balázs.

admin
    Adminisztrátor

Szia.Köszönöm a segitseget.Szerintem meggyöztel.Viszont szeretnek egy-ket loeröt meg bele.Ebben is tudsz segiteni vagy VALAKIT ajánlani?ÜDV:Balázs.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Balázs!

Elektronikus adagolód van? Mert azt a rendszert kevésbé lehet ‘húzni’, mivel sokszor a beleprgramozott ‘környezetvédelem’ miatt korlátoz le…:(

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki.teljes mertekben mechanikus.fiat croma 1.9 tdid adagolo VW 1.6 td az SB motorkódu vizhüteses turbo van rajt,izzitás kiiktatva mert csak nyári auto es renault master intercooler.igy sem rossz…de… ÜDVW:Balázs.

admin
    Adminisztrátor

Szeva!

Bocsi, hogy beleszólok csak segíteni szeretnék a tuningban! Én olyan adagolót tudok ajánlani amiben legalább 11-es vagy 12-es elem van (a fiat croma nem tudom mekkora)! Szerintem a porlasztokat is ki kell cserélni legalább 502-es vagy race csúcsokra! Úgy gondolom, hogy a turbót is ki kellene cserélned leglább gt17 re de van ismerõsöm akinek gtb22-es van fent és nagyon komolyan megy és nem csak nagy forulaton hanem lent is megy! Jó az 1Z-s motor de a dúgókat és a hajtókarokak érdemes kicserélni pdtdi-ére!
    Adagoló ügyben Krézi-t tudok ajánlani vagy Gödöllõn is foglalkoznak adagoló építéssel!
    Remélem tudtam segíteni!

admin
    Adminisztrátor

Hali!!!
    Nekem a g2-be 1.9 pd tdi (116le) motor van 6-os váltóval.Nagyon idõigényes beletenni+semmi sem passzol (105 munkaóra 2fõ)+ kurva drága (kb:500eft-ba állt meg).jelenleg 150 le körül van és ez pótólja a felemésztett idõt és pénzt.

admin
    Adminisztrátor

ÜVW.
    Sztem fölösleges a PD-vel próbálkozni sokkal megbízhatóbb a sima TDI Már csak a kevesebb elektronika miat de ha át van alakítva mechanikusra meg pláne… És TDI-bõl is kihozható 150le bõven. De ha a PD mellett döntesz Nézd meg a motorkódot a BKP motordódúak sajnálom hogy ezt kell mondanom de mind 1 hulladék, bár ezeket általában az új passat-okba kerültek. (Pl.:Volt hogy 30000 után motor csere aztán ugyan ezen a kocsin még dugó is.)
    Bocs hogy belekotyogtam a beszélgetésbe de talán (remélem) valamit segítettem.

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close