Golf 2

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Tegnap még jó volt a tompitott fényszoró ,az ablaktörlõ,belsõ hütõ fütõ ventilátor müködött ma reggel be akartam kapcsolni a fényszorót már nem müködött se az ablaktörlõ se a ventilátor ,de viszont a reflektor karját magam felé húzóm akkor müködik a ventilátor ,és az ablaktörlö is és nem tudom milehet a probéma ,biztosittékok jók.Ha valaki tud valamit mi lehet a probléma kérem segitsen.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Norbert!

Vagy a kormánykapcsolód testelése hibás,vagy pedig a gyújtáskapcsoló X szálja , estleg az x relé(18).

admin
    Adminisztrátor

köszi DOKI69 igazad volt a gyujtáskapcsolónál volt a gigszer ,a gyujtáskapcsoló betét volt a rossz.Köszönöm a segitséget.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Norbert!

Nincs mit!

Ezért vagyunk!B)

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!Lehet nem jó helyre irok de van 1 problémám ami a következõ:Van 1 Jettám 86-os 1.6Td Jr-es motorkóddal,a gond az hogy a mûszerfalba a reflektor visszajelzõ valamiért nem jelez vissza ha refin van a világítás!Az órába már égõt cseréltem de még mindig fenn áll a problémám!Mi lehet a gond?Mit kellene cserélnem?Kössz a segítséget!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Cola!

Nézd meg,hogy ‘feljut-e’ a távfény szálján az áram a mûszeregységbe! Ezután meglesz, hogy merre keresd a hibát…

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.