golf 3 2.0 8v nehéz hideginditás!aki tud segitsen!

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor golf 3 2.0 8v nehéz hideginditás!aki tud segitsen!

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

sziasztok!olyan gondom van hogy az autóm hidegen csak sokadjára indul!golf 3 2.0 8v ady motorkóddal!volt már problémám 1szer a sárgagyürüs gombával ami adja a jelet az ecunak illetve a höfok órának is!akkor is nehezen indult de ha elindult akkor fel sem pörgött fuldoklott párszor leállt!azt kimértem ma és jó!a folytószelepházat kitakaritottam de semmi!a mostani problémámnál ha elindul hidegen veszi a lapot egyböl nem áll le minden ok szóval most más lesz a gond csak nem tudom mi az ami még befolyásolja a hideginditást!kompresszió rendben a motorja nagyon erös olajfagyás abszolut semmi ilyen jellegü probléma nincs!ellenben találtam 1 gombát ami fent van a a folytószelepház jobb oldalán ami 1 öntvénycsonkba van becsavarva se nem viztérben se olajban se nem légtérben valami högomba lehet és 1 vezeték megy rá olyan mint 1 olajgomba kinézetre de ellenállást nem tudtam rajta mérni valszeg szagadtt és a datában sem találtam meg mi lehet az! arra gondolok ezzel lehet a probléma!valaki tudja milyen gomba ez?vagy hogy mi lehet a gond?a segitséget elöre is köszönöm!

admin
    Adminisztrátor

üdVW Szabolcs!

Legelõször próbáld meg a motor ECU-ját kiolvastatni. Több választ fogsz kapni!

admin
    Adminisztrátor

köszi!majd kiolvassuk hátha akkor kiderül a probléma!a gombára nem irtál semmit!milyen gomba az amiröl kérdeztelek?

admin
    Adminisztrátor

üdVW Szabolcs!

Próbálj már egy fotót mellékelni!

admin
    Adminisztrátor

hello doki!itt van a mellékelt kép!a kép közepén lévö kék közepü gombát nem tudom hogy mi ezt nem találtam a datában sem ezért nem tudtam mit mérjek rajta de semmit nem mutatott se hidegen sem melegen olyan mint ha szakadt lenne!azt sem tudom hogy kérjem a boltban amig nem tudom mi is ez!ennek lehet köze a nehéz hideginditáshoz?a hideget ugy értsd csak minuszban 0 fok felett 1lsöre indul!köszi a segitséged!

Módosította: szabigti, Idõpont: 2009.01.05 14:18

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

hello doki!itt van a mellékelt kép!a kép közepén lévö kék közepü gombát nem tudom hogy mi ezt nem találtam a datában sem ezért nem tudtam mit mérjek rajta de semmit nem mutatott se hidegen sem melegen olyan mint ha szakadt lenne!azt sem tudom hogy kérjem a boltban amig nem tudom mi is ez!ennek lehet köze a nehéz hideginditáshoz?a hideget ugy értsd csak minuszban 0 fok felett 1lsöre indul!köszi a segitséged! [img size=559]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/20090105026.jpg[/img]

Módosította: szabigti, Idõpont: 2009.01.05 14:22

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

hallo doki!tettem fel képet nézd meg!

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.