Golf 3 Futómû, ültetés

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Golf 3 Futómû, ültetés

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok. Olyan problémám van. Hogy itt a jó idõ és a gépemet le szeretném ültetni , sportositani. Ületõ rugó kizárva. Komplett soprt futómû érdekelne. Nézegettem már árakat. Én olyan -35 , – 30 ületést terveznék , de gondolkodok – 40 , – 40 en is. 15· felni menne 195 /50 gumikkal a Golf 3 97 év.1. 6 benzisen gépem alá. Milyen márkát javasolnázok FK, Loetec, WEitec. Miben lehet meg bizni ami be vált? és még meg fizethetõ lenne? Ami még nem indit meg vesekövet menetközben. Választ elõre is köszi. Budapest és környéke cim és Telefon kellenne ha ajálonátok üzletett. Köszi elöre is a vállaszt

Módosította: mobala, Idõpont: 2008.06.03 07:06

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gábor!

Az állítható magasságú futómûveknek is keményebben kell ‘dolgozniuk’ különben valamiben nagy kárt tennének. Olyan futómûvet keress, amelyben nemcsak a szabad magasság állítható, hanem a csillapítás is. További infót futómûkérdésben a ‘Vigyázz, ha jön a kanyar’ címû cikkben találsz. Az árakról pedig a honlapon és az újságban is hirdetõ tuningcégek hirdetéseiben tájékoztatnak…
    Itt mi sem céget, sem elérhetõséget nem közölhetünk, mert az reklámnak minõsül…:(

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.02.26 14:20

admin
    Adminisztrátor

Az én gondom is a futómûvel kapcsolatos!

Vento 1.9TD

Új toronycsapágy van betéve és a kocsi terheletlen álapotban (megemelve) az egész futómû csüng. tehát a kereket függõleges irányban 2-5centit lehet mozgatni. Ez nem természetes szerintem, bár 2 szerelõ meg ezt mondta.

Menetközben nincs gond a kocsival, de ha egy nagyobb ködröt elkap akkor olyat üt és szól h csak na.

Vélemény? Tipp? 5let?

admin
    Adminisztrátor

Hello! Neked akkor nagy valoszínûséggel a toronygumiaid lógnak.Általában ez szokott a baj lenni.

admin
    Adminisztrátor

Szia ! éN nem vagyok autóreszelõ de barátkozz a gondolattal,hogy a szerelõk igazat mondtaK!:woohoo: :woohoo:
    Piszok nagyot szól?Akkor nem ártana megnézned a tartóbakok gumiját sem,fõként ami a váltónál van mert az olyan csalóka…..szerény véleményem szerint!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW !

Az elsõ futómû terheletlen állapotában a rugóstag lóg és mozgatható, mivel nincs fixen rögzítve a rugótoronyhoz(mint a Golf I/Jetta I modelleknél). A komoly úthibán ‘beverõ’ elsõ futómûnél a lengéscsillapító fog cserére szorulni, a gyenge hatásosság miatt, amit egy lengéscsillapító-vizsgálat is ‘meg fog mutatni’!
    Azért ha két szerelõ ugyanazt mondja, illõ lenne elhinni!:angry:

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close