Golf 3 optik fényszoró

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Golf 3 optik fényszoró

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok! Keresek, Golf 3-hoz elsõ optikai lámpabúrát. Sajnos a vezetõ oldali lámpaüvegem kapott egy gyönyörû szép kavicsot és kampeca neki:( Ha valaki tudna nekem segiteni, hogy hol, kitõl, esetleg tuningshop-ban vagy bárhol ahol kapható lenne az ÍRJON nekem:) Elõre is KÖSZÖNÖM a segítségeteket:) Ja nem baj ha komplettan lehet szerezni, csak egy VEZETÕ oldali kellene:P Legyen szép napotok:) Üdv. Paparazzi.B)

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Sándor!

A tuning lámpákhoz ,kétlem,hogy fogsz üveget külön kapni, még a gyárihioz is csak a bontóban. Nézd meg, hogy milyen gyártású a lámpád (Bosch,Hella, ha tuning, akkor FK) és próbáld megkeresni az neten a céget…

admin
    Adminisztrátor

Hali Doki:) Köszönöm a reagálásod és a válaszod:) Hella a lámpa tipusa és sajnos én is tudom hogy nem lehet külön sík üveget kapni, de nekem jó ami egyben van. Én lemûtöm róla és már használhatom is:)))) Próbáltam már sok helyen, de azt a választ kaptam hogy csak PÁRBAN lehet megvenni:( Na ezért várok, vagy törött Golfra vagy egy olyan személyre akinek balos van:) Mégegyszer köszi DOKI:)))

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW Sándor!

Sok sikert hozzá!;)

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok. Én négyes optikás lámpát keresek, merre, hol, mennyi?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVw Sono!

Az újságban hirdetõ tuningcégek kínálataiból mazsolázz! 🙂

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close