golf 4-be biztonsági öv

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Beltér golf 4-be biztonsági öv

• This topic is empty.
8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

2000-év járatu golf 4-be a bal hátsó biztonsági övet szeretnék cserélni,mert eltört benne a müanyag feszitõ!
    valaki esetleg tudna segiteni abba.hol találok egy darab automata övet hozzá!
    köszi:unsure:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW László!

Bontókban,vagy bontott alkatrészekkel üzletelõ emberkéknél érdeklõdj!

admin
    Adminisztrátor

köszi!

admin
    Adminisztrátor

Nem akartam új témát nyitni, mert a problémám szint GOLF IV biztonsági övvel kapcsolatos.

Az anyós oldali biztonsági övem a felsõ holtponton megakad. Gyakorlatilag nem lehet használni. Szeretném megcsinálni, de nem tudom, hogy hol kezdjek hozzá. Le kell bontani a kárpitot? Vagy esetleg nincs valami érzékelõ, amit ha széthúzok megjavul…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Yager!

A kárpitot mindenképpen le kell bontani, de nagyon vigyázni kell, mivel ezekben pirotechnikai(robbanó) töltet feszíti elõ az öv mechanikát baleset esetén. Minimum áramtalanítani kell, de lehet, hogy a rendszer megbontásakor hibajelzést fog adni a légzsákrendszer!

admin
    Adminisztrátor

[b]Doki69 írta::[/b]
    [quote]ÜdVW Yager!

A kárpitot mindenképpen le kell bontani, de nagyon vigyázni kell, mivel ezekben pirotechnikai(robbanó) töltet feszíti elõ az öv mechanikát baleset esetén. Minimum áramtalanítani kell, de lehet, hogy a rendszer megbontásakor hibajelzést fog adni a légzsákrendszer![/quote]

Akkor ez annyira nem egyszerû mutatvány. Azt sem tudom, hogy hol kezdjek hozzá. Nincs véletlenül egy service manual, amit le lehet tölteni? Van egy Aprilia motorom, amihez van egy Workshop manualom. Nagyon hasznos dolog…..

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW yager és bocs,de nem egy kategória!
    Picit bonyolultabb a Golf lV,még nekem is,pedig szakmában dolgozom.
    De aki még nem is szedett hasonlót…
    Áramtalanítás valóban mindenképp szükséges!!!
    Sok szerencsét!

admin
    Adminisztrátor

[b]Sári Péter írta::[/b]
    [quote]ÜdVW yager és bocs,de nem egy kategória!
    Picit bonyolultabb a Golf lV,még nekem is,pedig szakmában dolgozom.
    De aki még nem is szedett hasonlót…
    Áramtalanítás valóban mindenképp szükséges!!!
    Sok szerencsét![/quote]

Persze Persze, tudom, hogy nem egy kategória. Itt a hangsúly a Golf IV Workshop manualon van, nem az Aprilia és a Golf IV összehasonlításán…
    Tudom, hogy nem egyszerû megbontani, de úgy voltam vele, hogy próbálkozok, hátha kapok instrukciót!
    Köszi a jószándékot…ha nekifogok, szükségem is lesz a szerencsére.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
TLX_125x125_web
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close