Golf 4 km óra fekszik

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Golf 4 km óra fekszik

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdv mindenkinek!

Az lenne a problémám, hogy a km óra fekszik és világit az ABS visszajelzõ lámpa.
    Na most elvittem a egy szerelõhöz és az mondta, hogy meghalt valami jeladó a féktárcsa mögött ( nem tudom hogy melyik mögött). De azzal hogy ezt megmondta el is is küldött hogy menyek el egy VW szervizbe mert õk nem tudták megrendeli ezt a jeladót.
    Ki mit gondol ezzel kapcsolatban?
    Ha ez a probléma akkor én ki tudom én itthon cserélni vagy csere után mindenképp kell neki egy reset?

Nincs e véletlenül valakinek Golf 4. szerelési segédlet (1.6 benzines évjárat: 1998, motorkód: AKL)
    A válaszokat elõre is köszönöm.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW János!

Szerelési segédletet a webáruházban tudsz rendelni!
    Itt vagy központi elektronikai hiba van, vagy az ABS hibásodott meg. Célszámítógéppel kellene a hibát kiolvasni, utána többet tudunk!

admin
    Adminisztrátor

Üdvw Doki69!

Köszönöm a válaszod!
    Megpróbálom elvinni valakihez aki ki tudná olvasni a hibakódot és akkor visszaszólok.

És még annyit hogy milyenek a golf 4 gyári gyertyái, vagy te mit ajánlsz bele?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Az ajánlott gyertyák:
    NGK BKUR6ET-10, vagy Bosch F7 LTCR, vagy FR78 X.

Tudomásom szerint ebben a mociban csak ikerszikrás trafó van. Vagyis a két együttmozgó henger(1-4 és 2-3) gyertyái vannak ‘sorba kötve’. Így általában két henger egyszerre ‘hal meg’, ha a gyújtással gáz van…

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.