Golf G60

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdv!
    Azt szeretném kérdezni ,hogy van egy Golf G60 és szerintem eröre nem az igazi a g jó nem füstöl nem rángat egyenletesen megy a motor mégis szerintem elég gyenge. Mit javasolsz mit csináljak vele már gyertya ki lett cserélve benzinszürö vr6 szivattyu van rajta de mégsem megy! Még egy kérdésem van ha az autó szép eredeti állapotu akkor milyen árat lehet kérni érte persze ha motorikusan is jó? Elöre is köszönöm.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Péter!

Egy teljeskörû motordiagnosztika(kompresszió, olajnyomás, benzinnyomás, töltõnyomás mérés és a hibatároló kikérdezése) után okosabbak lennénk…
    😉

Módosította: Doki69, Idõpont: 2007.11.26 17:16

admin
    Adminisztrátor

Üdv Doki! Benzinnyomás jó olaj nyomás jó töltö is jó kompresszió 11-12. Már egy másik g60 as corirol levettük a benzinszivattyut alapjárati motort és akkor sem akar igazán menni. Olyan mindha nagyobb gázt adok akkor becsörög és nem veszi a fordulatot. Nem füstöl sem kéken sem feketén. Mennyiért tudnám eladni ezt ha jó? Elöre is köszönöm.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Péter!

Ezek szerint a gyújtás környékén van gáz. A motor nem csöröghet be mivel a kopogásérzékelõnek mûködnie kellene,azaz csökkentenie kell az elõgyújtási szögértéket. A lambda feszültség is tájékoztatna esetleges hibáról…
    Valamint a hibatárolót is célszerû lenne kikérdezni….
    Árakról engem ne kérdezz, egy fanatikus szemében sokkal nagyobb értéke van,mint egy nepper-kereskedõnél…
    Nézelõdj hirdetési oldalakon, (FÕLEG ITT B) ), csak találsz összehasonlítási alapot…

Módosította: Doki69, Idõpont: 2007.11.27 11:44

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close