Golf II ablaktörlõ

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Golf II ablaktörlõ

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok valaki letudná írni hogyan kell egykarú ablaktörlõt készíteni kettesre.
    Elõre is kösz

admin
    Adminisztrátor

Hello Fiat Unoét kell belerakni mivel az gyárilag egykarú igaz van munka vele pl a tartók másholvannak másikat kell csinálni;)

admin
    Adminisztrátor

Hali! Nekem az elõzõ kettesembe úgy volt megoldva hogy a szélsõ ablaktörlõ kart és mechanikáját leszereltem,az ablaktörlõ motornál a mozgató karba pedig belehegesztettem kb.: 1.5 cm-t.Ez után egy kis beállítás és máris középen áll meg vagy ahol akarod,csak a motornál kell a bordán elrakni a mozgató kart.Sok sikert hozzá.;) És nem kell az Uno mechanikát belefaragni.Üdv:Tóni.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Nem kell még a villannyal sem harcolni(végálláskapcsoló és társai)…

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!És ezt a végállás kapcsoló dolgot hol találom?Köszi!Ja és mit kell vele teni?Még kezdõ vagyok!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Az ablaktörlõ motor áttételének házán van pár kivezetés. Azok a csigakerékken lévõ érintkezõ lemezekkel vannak kapcsolatban, mikkel érintkezve ,vagy nem érintkezve(reléken keresztül) állítják a motort (és ezáltal a mechanikát) alaphelyzetbe.
    Ha ilyent még nem javítottál,inkább kérd egy szakember segítségét!

admin
    Adminisztrátor

Az ablaktörlőmmel baj van!!!! 🙁
    Csak egy fokozat megy rajta, a leggyorsabb, az is úgy, hogy kikapcsoláskor nem áll meg a helyén a lapát, hanem “ahol éppen rájön”, azaz ahol éppen kikapcsoltam.
    Merre keresgéljem a hibát?
    A motorja környékén? Vagy elektromos dolog lehet (relé, vezeték)?
    A kapcsoló elvileg jó, most lett feljavítva nemrég.
    HELP! HILFE! SEGÍTSÉÉÉÉG! :woohoo:

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close