www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Golf IV 1.6 16V – alapjárat ingadozás és társai

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Golf IV 1.6 16V – alapjárat ingadozás és társai

Címkézve: , , ,

Ennek a témakörnek tartalma 18 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  Csordás Kristóf 1 hónap, 3 hete telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 16-19 / 19
  • Szerző
    Bejegyzés

Bálint Bálint
    Felhasználó

Szia ! Meg szabad kérdezni , hogy pontosan melyik golf ez ?Nekem is ingadozik alapjárat, ilyenkor mély morgó hangot is hallok.Ha gázt adok üresben és esik vissza ford szám mérő volt már hogy leállt a motor de még furcsább zajok jönne.Sok állás után köhögve indul nekem is.És klíma bekapcsolásakor megszűnik a ingadozás, de kb az összes hiba : D 2 szerelőnél is voltam. És még mindig tart ez..

Brianboy
    Felhasználó

Szia. A kocsit mar eladtam. Nekem akl-es motorral volt a hiba. Pl ilyen van 4-es folfokban 1.6i 8 szelepes. De tucat más autó is megkapta ezt a motort anno. Lasd.: Audik, seatok, vw-ek, skodak.
    Sajnos a hiba ahogy eszrevettem az elmult ido alatt nem tipusfuggo volt, hanem a kis benzinesek allando jelensege 🙁

Suveg Norbi
    Felhasználó

Hello nekem is van egy golf4 14 16v motor kod AHW 98 as kapot uj fojtoszelepet uj egr uj aram trafo a hiba alapjarat ingadozas uzem anyag fogyastasa nolt gazra taposva fulad reszket a motor gaz visza ereszteskot segicseget kerek

Csordás Kristóf
    Felhasználó

Sziasztok. Adott egy VW Bora 1.6 AZD ha 2 napot áll az autót akkor indítás után egy pillanatra vissza esik a fordulat és becsörög kb 1-2 másodpercig a motor és rgy kevés kék füst jön ki. Nyáron illetve ősszel nem hiszem hogy csinálta volna.. Olajba kb 8500km-van (Aral) . Vezérlés 1 éve lett cserélve. Mi lehet a gond és mibe fájhat a javíttatás?

4 bejegyzés megtekintése - 16-19 / 19

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close