Golf IV generátor & klíma

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Golf IV generátor & klíma

• This topic is empty.
3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdv!

Imhol két kérdésem, jól jönne némi segítség. Igen, informatikus vagyok! 😀

1.: Generátor: csúnya hangja van, gondoltam szétszedetem, de nem tudtam kiszedni. Két csavart találtam (kínlódtam is az egyikkel, mert a feszítõ takarásában van), de ennek ellenére meg sem mozdult. Van esetleg valami trükkje?

2.: Klíma: a kuplung iszonyatosan kotyog. A szerelõ akinél voltam azt mondta, hogy le kell szívni a gázt a klímából és úgy szétszedni az egészet és hogy ez ennyi, meg annyi forint lenne. Ha a kuplungot ki akarom cserélni akkor tényleg szét kell gányolni az egészet?

Köszönöm a segítséget! 🙂

U.I.: amennyiben szükséges: az évjárat 2000, a motorkód AKL. 1.6 benzines.:)

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Nedudgi!

A generátorcsavarok eltávolítása után van úgy,hogy egy kisebb feszítõvassal kell ‘lesegíteni’ a generátort a helyérõl, mert a felfogató csavarok perselyezve vannak ,amik ‘odaszorulnak’ a felfogatási ponthoz.

A klímaszivattyún bármilyen javítást csak kiszerelt állapotban lehet eszközölni! Ahhoz a rendszert ki kell üríteni, majd a javítás után nyomáspróbázni és feltölteni…Ezek költséges dolgok…:(

admin
    Adminisztrátor

Hello!

Köszönöm a gyors választ!

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close