www.kedvezmenyesbiztositas.hu

golf3 fûtéshiba

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Beltér golf3 fûtéshiba

Ennek a témakörnek tartalma 8 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Trabant Maffia Tóth László 2 éve, 9 hónapja telt el.

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok vw-sek!
    Egy olyan problémám van, hogy a golf 3-asban ha fûtést(a gombot eltekerem/csapot kinyitom) akkor a befúvó nyílásokon,(mindenhol!!!)
    forró fagyállós vízgõz/füst áramlik ki!
    Iszonyatosan büdös és pillanatok alatt elviselhetetlen utazást tesz lehetõvé!
    Kérlek benneteket hogy akinek volt már ilyen problémája, az ide, vagy mailon ossza meg velem a megoldást!
    Leszedtem a kesztyütartó alját, de elég összetett dolog ez a fûtés!
    Köszönöm!
    gz
    zoolee81@citromail.hu

admin
    Adminisztrátor

Elég izgalmas lesz a dolog. Meg van repedve a fõtõ radiátorod. (nekem menet közben szét robbant) Nem volt õszinte a mosolyom.

Nagyon nehéz sajnos cserélni mindet ki kell bontani ahhoz hogy hozzá férj!

Nekem ennyire kellett. [img size=490]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/m_szerfal-053b660b0afb64de2caf1aa571f30ba1.jpg[/img]

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Míg az elõzõ ll-es Golf-omból csak kibuktattam enyhe mûszerfal elhúzással a komplett egységet. Klíma nélküli,de nekem nem is kell. 😉 Nem egészséges,legalábbis elmebeteg,fagyasztós módon használva.

Sok sikert a project-hez! :ohmy:

Peter

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm úraim a sok jó tanácsot!
    Ha sikerült a operáció és a beteg is túléli akkor beszámolok róla!
    mi a külömbség a két újj radiátor között? az egyik 4300 a másik 9000?
    vagy inkább bontottat vegyek? az 3-5 e ft ig van?
    javíttatni esetleg van értelme?
    köszi!

admin
    Adminisztrátor

Én bontottat vettem. Azóta nincs vele gond

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Én nem nagyon raknék bontottat. Bár az elõzõbe egy lll-as Golf-ból kaptam 5-ért,amibe klímát raktak,azért szedték ki.
    Ennek immár kb. -hopp,lassan 10 éve.

Javíttatni semmiképp,mert aztán kezdheted elölrõl. Majd máshol megy szét.

Peter

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Nekem is ott pihen a placcon a bontásra váró donorom ,mégis vettem egy utángyártott új radiátort…Az még nem melegedett meg, nem feszítette a túlnyomás, stb…

Attila
    Felhasználó

Sziasztok!

Olyan problémám van a golf 3- asommal, hogy reggel nem megy a hűtő- fűtő ventilátor egyik fokozaton sem 🙁 . Délután minden tökéletesen működik, mindegyik fokozat pazar. Valaki járt már így? Tud valaki segíteni mi lehet a gond? Az előtét ellenállás okozhatja a gondot, vagy esetleg máshol keresgéljek? Könnyen cserélhető az előtét ellenállás, ki tudom én is cserélni?

Sziasztok . Nekem is füttés a gond irom mi van kiváncsi vagyok mi az ötlet. Fagyálló termosztát stb minden rendben. terelő lapátokon nem volt szivacs de azt már orvosoltam. elvileg radiátor tiszta.
    Lényeg Üzem meleg motor radiátor ki be jövö ága meleg mondhatni forró. Viszont akár menet közbe akkár álló helyzetbe mégis csak langyos meleg jön. Ötlet?
    Tehát motor részéről minden rendbe.
    Fütés részéről Radiátor elvileg rendbe Terelő lapátok meg csinálva pl hideg meleg elzár szivacs meg oldva ugyan igy a többi tehát ahóvá irányítom arra megy. Mégis langyos.

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close