www.kedvezmenyesbiztositas.hu

GolfI gumi/felni kérdés

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Futómű GolfI gumi/felni kérdés

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!!

GolfI 1.6 diesel autómon jelenleg 175/70 r13-as gumik vannak egyenlöre sima lemezfelnivel.:(
    De már nem sokáig!!!!:laugh:
    Azért is hoztam létre ezt a témát, mert nemtudom eldönteni hogy milyen felnit és gumit vegyek az autómra.
    Mit ajánlatok?? Elsösorban olyanra gondolok hogy elférjen a sima járatban. Mit bír el a váltom, a futómüvem??

A válaszokat elöre is köszönöm.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Egy szívó D-tõl nem várnék sokat. Ha nem akarsz csak döcögni,rárakhatsz 9×16-ost is,pont tudok eladót. 😉
    De én a helyedben (nem vagyok) max. 185-ös gumikkal járnék és szintén max. 6.5 széles felniken.
    Az átmérõt rád bízom,de én maradnék a 14-eseknél.

De majd talán lesz még más,aki megmondja neked a frankót.

Peter

Én ilyet vettem télire,mert régen volt az elõzõ ll-esemen és akartam is még.
    Nekem bejön. [img size=557]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/BMW_01.jpg[/img]

Jahhh,persze ez acél,Te meg alukat szeretnél. Bocs!

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor
    admin
    Adminisztrátor
    admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Köszi szépen a válaszokat!!;)
    Szerintem még körülnézek máshol hogy mien árba vannak és akkor valamit ujjitok!!

Ui:Nemis várok sokat a szivó dieselemtöl, de ezt ugy kaptam meg ezt az autót hogy a családi autónk volt és mivel vettünk 1 másikat ezért én megkaptam. Persze tervbe van 1 csere de hát pénz kérdése minden.:(

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Igazán nincs mit!
    Azért vagyok itt,ha ráérek és ha tudok,segítsek bárkinek.
    Nem úgy,mint egy másik fórumon. :angry:

Peter

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close